_

946a5789

Як вибрати офісні меблі

Автор: admin | Інші меблі | 22 Лис 2000 08:15

Як вибрати офісні меблі Ви вирішили переобладнати приміщення офісу? Або, може бути, вам належить відкривати нову філію фірми? Тоді вам треба знати, що в створенні іміджу організації важливу роль відіграють офісні меблі. Від неї залежить психологічний комфорт як відвідувачів, так і співробітників фірми. Отже, вибираємо нові меблі в офіс.

Вихідні дані: перш за все вам необхідно знати початкові параметри: розміри приміщення, кількість співробітників, передбачуване число відвідувачів і, звичайно, суму, яку ви готові витратити на меблі.

На московському ринку нижня планка вартості одного робочого місця – близько 200 доларів. Звичайно це стіл, підкатна тумба, крісло і невелика шафа для документів. Вартість меблів для середнього офісу в 5 чоловік складає, таким чином, близько 1 000 доларів. Якщо ви готові витратити цю або велику суму, то для продавця ви – Великий Бос. Пам’ятайте про це і вимагайте відповідного відношення до себе. Московські торговці розпещені збільшеним за останній час попитом на меблі, тому дайте їм зрозуміти, що ви реально зацікавилися їх меблями, і вони розкажуть про неї все, що вам необхідно знати. Зробити це краще за все, грамотно ставлячи питання.

Що потрібно знати про меблі Перший параметр меблів – її якість. Воно залежить не від країни виробництва, а від того, скільки грошей виробник вклав у виробництво. Тому хороші меблі можуть бути і українською, і російською, і малайзійської, і італійською. Якість – показник комплексний і складається з відповідності декільком основним вимогам. Меблі повинні бути зручними і конструктивно продуманою. У ній повинні бути присутні всі елементи, необхідні в офісі. Дізнайтеся, чи є в даній серії те, що може знадобитися вам не тільки сьогодні, але й пізніше. Бувало, що, зіткнувшись з необхідністю розширення офісу, клієнт із здивуванням дізнавався про відсутність в даній серії шаф для одягу.

Різноманітність елементів повинно забезпечити вбудовування меблів в будь-яке приміщення. Меблі повинні забезпечувати різні конфігурації робочих місць. На російському ринку існують серії з кількістю елементів 100-120 одиниць. Бажано знайти саме таку серію. Якщо приміщення вашого офісу нестандартне, то краще частину предметів замовити. Сучасні тенденції в світі меблевого дизайну припускають використання криволінійних і асиметричних конструкцій. Можливо, вам чудово підійде вигнутий стіл або стіл, доповнений оригінальним елементом. Проявіть максимум фантазії і попросіть того ж від продавця. Наявність додаткових елементів незначно збільшить суму замовлення, але дозволить зробити офіс оригінальним.

  1. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  2. Мякі меблі – як правильно вибрати
  3. Сучасні офісні меблі
  4. Як правильно вибрати меблі Набори
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната