_

946a5789

Каміни – елемент декору або додаткова система опалення

Автор: admin | Інші меблі | 26 Жов 2000 08:15

Каміни   елемент декору або додаткова система опалення Камін – це предмет інтер’єру, який можна розглядати і як обігрівач, і як меблі. Саме дизайнерське призначення каміна визначається його пристроєм: коефіцієнт корисної дії (нагрівання) досить низький, і камін рідко використовується в якості основної системи опалення. З іншого боку, він створює відмінний потік повітря, що використовується для вентиляції приміщень і зниження рівня вологості в них.

Камін як меблі – це відмінна прикраса багатьох інтер’єрів (найчастіше – заміських будинків престиж-і еліт-класу), а також чудова можливість відпочити в приємній і заспокійливою атмосфері. Оскільки найбільш часто камін використовується саме в ролі меблів, крім суто технічних, до нього пред’являється маса естетичних і дизайнерських вимог.

Каміни дуже сильно відрізняються за видом і пристрою. Найбільш відомими вважаються класичні англійські каміни з дерев’яним або чавунним порталом. Такі каміни дуже добре поєднуються з меблями в класичному стилі. Рустикальні каміни або каміни-кантрі – це досить універсальні рішення для найрізноманітніших інтер’єрів. Вони відрізняються компактністю: на відміну від англійських камінів, вимагають окремого місця для зберігання полін, в кантрі-камінах дрова зазвичай знаходяться в нижній частині порталу. Каміни в стилі “модерн” відрізняються масивністю і грунтовністю. Вони зазвичай заввишки рівно до стелі і мають в основі просту форму, часто – широке півколо або великий прямокутник. Дані каміни відмінно поєднуються з популярними інтер’єрами в стилі “модерн”. Найбільш сучасні і нетрадиційні представники цього типу обігрівачів виконані в стилі “хай-тек”. Вельми своєрідне поєднання надміцної сталі і скла дозволяє створювати справді бездоганні композиції, засновані на потужних прямих лініях і дугах. У хай-тек рішення можна зустріти і різні візуальні спецефекти, зазвичай засновані на прозорості, відображенні і міцності матеріалів. Зрозуміло, дані каміни та меблі в сучасному стилі дуже добре поєднуються.

Каміни відрізняються не тільки по зовнішньому декору, але і з великого інших факторів. Так, наприклад, по розташуванню їх можна розділити симетричне і несиметричне, кутове, центральне або на виступаючий кут. За типом – із закритою або відкритою топкою (слід згадати також так звані печі-каміни, більш відомі в Росії як “буржуйки”). Також бувають штучні каміни (в основному – електричні), газові каміни і вуличні каміни, використовувані багатьма для смаження шашлику і барбекю (вони відрізняються не тільки дизайном, але й підвищеної вогнетривкістю).

Якщо ви вибираєте камін як меблі – то зупиніться на центральному або кутовому з відкритою топкою: постійний зоровий контакт з полум’ям і акцентування усього декору на вогні – це дуже гарне й, можна сказати, романтичне рішення. Класичний матеріали (камінь і чавун) будуть оптимальним варіантом для більшості ситуацій.

обігрівач,
  1. Вибираємо кухню
  2. Вибираємо підлогове покриття
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Керівництво з вибору душової кабіни
  5. Нові меблі для нової квартири

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната