_

Смотри здесь tanio meble kuchenne na wymiar i zamowienie w Poznaniu. 946a5789

Покупець диван – будь пильний

Автор: admin | М\'які меблі | 19 Вер 2000 08:15

Покупець диван  будь пильний Як часто ми стоїть посеред меблевого магазина в повній розгубленості, слухаємо магнетичний щебет продаца, безпорадно чіпаємо оббивку немислимо дорогого дивана або панель підозріло дешевої стінки … Невдала покупка меблів – це серйозна помилка, наслідки якої можуть позначатися довгі роки (скоро розвалиться, розклеїться, виявиться, що це зовсім немодно, вредн’о для здоров’я, та й взагалі, грошей шкода!). Щоб нічого такого не трапилося, ми пропонуємо наступні десять “заповідей”:

 1. Якщо ви – приватний покупець, обов’язково посидьте на понравівшейсся вам моделі і спробуйте прилягти. Якщо диван розкладний (а швидше за все, саме такий ви і будете покуг спробуйте кілька разів розсунути його. При цьому не треба особливо церемонитися з механізмі адже вам доведеться поробляти цю операцію не одну тисячу разів!

 2. Якщо ви оптовий покупець і приїхали за меблями на фабрику, обов’язково подивіться, як меблі роблять (або хоч би з чого). Якщо вас відмовляються посвятити у виробничий виберіть інших виробників.
 3. Каркас дивана робиться з добре просушеного пиломатеріалу. (На деяких фабрика правило ігнорується настільки, що промокає навіть ткаань і поролон, що покривають кар Окремі елементи ДСП допускаються, але вони повинні бути покриті захисною фарбою – так, щоб не виділялися шкідливі для здоров’я людини формальдегідні смоли. Непросушені каркас буде сохнути у вас в квартирі , а диван, завдяки цьому, – скрипіти.
 4. Ваш диван може бути м’яким за рахунок
  поролону
  пружинного блоку
  пінополіуретану.
  Однозначно сказати, що краще, важко. Це залежить від ваших відчуттів, наскільки вашому приємна та чи інша набивка. Але є кілька закономірностей.
  Чим м’якше поролон, тим легше він кришиться. Диванні подушки, набиті синтепоновою або поролоновою крихтою, дуже швидко втратять форму. Ознакою хорошого тону вважається використання цілісного поролонового шматка. Фірми, що піклуються про свій престиж, всі дивані чохли забезпечують блискавкою, щоб покупець міг, по-перше, дізнатися, на чому він сидітиме, по-друге, поміняти з часом набивання. У правильно розроблених моделях диванні подушки розміщені під невеликим кутом, злегка підтримують сидить під коліна, не даючи йому з’їжджати. Якщо це цілісний блок з пінополіуретану (ППУ), він буде мати невелику кромку.
 5. Розкладний механізм – один з найважливіших елементів в дивані. Він буває трьох видів: книжка (висувається наполовину сидіння і відкидається спинка), розкладачка (механізм, який розкладається в спальне місце і знаходиться під сидінням) і висувний. Від книжок більшість фабрик вже відмовилися, тому що качетсвенние механізми для них зараз майже ніхто не випускає. Залишається вибирати між розкладачкою і висувним.
  1. Диван – як багато в цьому звуці
  2. Вибираємо диван
  3. Вибираємо мякі меблі
  4. Що таке мякі меблі
  5. Вибираємо ліжко

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната