_

946a5789

Кабінет керівника

Автор: admin | Офісні меблі | 14 Вер 2000 08:15

Кабінет керівника Кабінет керівника – найважливіша частина офісу будь-якої організації. Крім прийняття рішень, тут проводять переговори з діловими партнерами, укладають договори. Тому дизайн кабінету повинен бути продуманий до дрібниць, починаючи вибору стилю меблів і закінчуючи її розстановкою. У першу чергу, саме дизайном відрізняється меблі в кабінеті керівника від решти всіх меблів офісу.

Стіл керівника, як правило, більш масивний, товщина столешніци в 1,5-2 рази товще звичайною, в основному від 25 мм. Виготовляється з високоякісних матеріалів – найчастіше МДФ, обробленою меламіном або ламінатом, нерідко покритий натуральним шпоном цінних порід дерева, набагато рідше з натурального дерева. Опори столу можуть бути виконані в класичному стилі – з того ж матеріалу, що й стільниця, або ж в стилі «техно» – металеві, найчастіше з алюмінію або нержавіючої сталі, нерідко хромовані. Стіл керівника доповнюють всілякі тумби, приставні столи, брифінг-приставки та приставні елементи, необхідні для прийому відвідувачів.

Невід’ємною частиною робочого місця керівника, крім столу, є крісло. Крісла керівника, як правило, виконуються з натуральної шкіри найвищої якості, рідше зі шкірзамінника та тканини. Кольори, як правило, класичні – чорний, бордовий і ін Найчастіше крісло керівника забезпечено різними регуляторами – висоти сидіння, кута нахилу спинки і пр. – кількість регуляторів може доходити до 10-15 і більше – все це зроблено для створення максимального комфорту при сидінні в кріслі. У крісел, забезпечених коліщатками, хрестовина може виконуватися з натурального дерева, гнуто-клеєної деревини або хромованого металу.

  1. Офісний кабінет-трансформер – займає менше 1 квадратного метра площі
  2. Вибираємо компютерний стіл
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки
  5. Меблі для кухні в стилі хай-тек

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната