_

946a5789

Керівництво з вибору душової кабіни

Автор: admin | Інші меблі | 30 Жов 2000 08:15

Керівництво з вибору душової кабіни Душові кабіни – це відмінне рішення для тих, хто частіше користується ванною кімнатою для прийняття душу, ніж для того, щоб годинами лежати в воді і відпочивати. Душові кабіни як альтернатива ванним стають все популярніше і популярніше: адже вони дозволяють скоротити витрату води в кілька разів (до 400-500%), можуть бути встановлені практично скрізь, відмінно підходять за дизайном до будь-яких інтер’єрів і відрізняються вигідною ціною. Душові кабіни займають значно менше місця чим ванни, що важливо для багатьох. Використання душових кабін можливо там, де немає можливості поставити великий комплекс сантехніки: наприклад, у лікарнях, на виробництві, в дачних будиночках і так далі. Завдяки своєму вдалому дизайну та різних спеціальних можливостям (від різних програм масажу і парильні до можливості слухати радіо або розмовляти по телефону прямо під час водних процедур), душові кабіни стали дуже популярними в багатьох квартирах. Європейський дизайн квартири-студії, до речі кажучи, передбачає саме душову кабіну, а не ванну.

Як бачите, приводів придбати душову кабіну безліч. Як же краще зробити вибір і не помилитися з покупкою?

По-перше, визначитеся, як ви збираєтеся використовувати душову кабіну: це вплине на вибір конструкції.

Кабіни виконуються як повністю закриті, так і відкриті (душові куточки). Перші можна встановлювати куди завгодно – вони мають навіть дах, що запобігає поширення пари. Відкриті душові кабіни істотно дешевше, але не такі комфортні та універсальні, як закриті. Встановлені на кабіну двері теж можуть істотно вплинути на вибір: розсувні або орні конструкції відрізняються кількістю стулок і потрібним для відкриття місцем. Чим менше стулок у двері душової кабіни, тим, як правило, міцніше її каркас.

Форма душової кабіни – це не тільки дизайнерське рішення, а й деякі обмеження на її установку. Найчастіше зустрічаються прямокутні і напівкруглі кабіни, але бувають і асиметричні, призначені строго для установки в будь-який конкретний кут.

У другу чергу вам варто визначитися з матеріалами, з яких виготовляються основні частини вашого майбутнього придбання.

всі, піддон,
  1. Результати для піддон
  2. Поради щодо вибору дверей
  3. Поради щодо вибору шафи-купе
  4. Ванна кімната Вибираємо сантехніку
  5. Меблі для дому – поради з вибору

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната