_

946a5789

Плитка керамогранит і мозаїка – матеріали для затишного будинку

Автор: admin | Загальне | 05 Жов 2000 08:15

Плитка керамогранит і мозаїка   матеріали для затишного будинку Споруда будинку, оформлення внутрішнього житлового простору, підбір меблів справа не проста. Складнощі і ази присутній в усьому процесі будівництва будинку – від заливки фундаменту, до укладання керамічної плитки, керамограніта, скляної мозаїки, або будь-яких інших покриттів. Останнім часом при будівництві будинків, все більше використовують керамічну плитку. Вона добре себе зарекомендувала на ринку будівельних матеріалів. Сучасні колекції кахлю легко можуть гармоніювати з обраної Вами меблями, паркетом або ламінатом. Більшість нових будівель (будинки, лазні, дачі, котеджі) не обходяться без використання кераміки.

Також, крім керамічної плитки, використовують керамограніт, який за останній час зміг не тільки скласти серйозну конкуренцію керамічній плитці, але і вже почав витісняти її з міжнародного ринку будівельних матеріалів. Наприклад, в Італії за останні 4 роки, виробництво керамограніта збільшилася в 2 рази. Якщо виробництво керамограніта буде і далі рости такими темпами, то він незабаром повністю витіснить керамічну плитку з ринку будівельних матеріалів. По методу виробництва і складу, керамограніта схожий на кераміку, а зовнішній вигляд його іноді нагадує натуральний камінь. Але експлуатаційні характеристики керамограніта перевершують і камінь, і фарфор, і кераміку. Саме тому, керамограніт використовується в багатьох спорудах, будь то магазини, музеї, торгові центри, або просто житлові будівлі. Варто відзначити відносно невелику вартість керамограніта в порівнянні з іншими матеріалами, з якими вони мають експлуатаційні подібності. Дизайн керамогранітних колекцій за останні роки так само зробив крок вперед. Стали з’являтися серії керамічного граніту імітують натуральні матеріали, такі як дерево, рогожка, паркет, стебло бамбука.

У сучасних будинках можна помітити відродження мозаїки. Яких видів мозаїки тільки не зустрінеш у нинішніх будівлях. І скляні, і в залізі, з порцеляни, навіть з каменю. У сучасних школах, також набуло поширення мозаїчне декоративне мистецтво. Багато будівельних компаній пропонують своїм клієнтам будинки, в яких використовується мозаїка, так як, цей вид декоративного оздоблення приваблює багатьох покупців. Такі будинки можна зустріти не тільки в Москві та інших великих містах, а навіть у населених пунктах з невеликим населенням. Це говорить про те, що «культ мозаїки» знову набирає свої обороти. Адже ще до нашої ери, греки робили свої будинки з мозаїки, проте стиль у них був інший, і зараз, на зміну древньому секрету приходять сучасні технології виготовлення і укладання мозаїки. На вітчизняному ринку добре відомі такі виробники мозаїки як: Trend, Mosavit, Bisazza, Togama, Vitrex і Cer Edil. Всі ці виробники знаходяться в Європі і по праву вважаються законодавцями мозаїчної моди.

  1. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку
  2. Вибираємо килим
  3. МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії
  4. Виставка Севастополь Меблі Будівництво та інтерєр – 2009
  5. Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната