_

946a5789

Плитка керамогранит і мозаїка – матеріали для затишного будинку

Автор: admin | Загальне | 05 Жов 2000 08:15

Плитка керамогранит і мозаїка   матеріали для затишного будинку Споруда будинку, оформлення внутрішнього житлового простору, підбір меблів справа не проста. Складнощі і ази присутній в усьому процесі будівництва будинку – від заливки фундаменту, до укладання керамічної плитки, керамограніта, скляної мозаїки, або будь-яких інших покриттів. Останнім часом при будівництві будинків, все більше використовують керамічну плитку. Вона добре себе зарекомендувала на ринку будівельних матеріалів. Сучасні колекції кахлю легко можуть гармоніювати з обраної Вами меблями, паркетом або ламінатом. Більшість нових будівель (будинки, лазні, дачі, котеджі) не обходяться без використання кераміки.

Плитка керамогранит і мозаїка – матеріали для затишного будинку →

МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії

Автор: admin | Загальне | 04 Жов 2000 08:15

МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії Рік від року в Росії зростає кількість меблевих виставок, створюються все нові і нові підприємства, що займаються виробництвом меблів. І хоча середньостатистичний росіянин ще далекий від того, щоб міняти обстановку квартири раз на 4-5 років, як це роблять європейці, тим не менш меблевий ринок продовжує рости швидкими темпами.

МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії →

регіон,

Переваги засклених лоджій і балконів

Автор: admin | Загальне | 03 Жов 2000 08:15

Переваги засклених лоджій і балконів Як зробити зі звичайного балкона або лоджії традиційної затишну і теплу веранду. Звичайно ж, для початку потрібно склити цю ділянку, щоб бруд, пил і шум з вулиці не заважали займатися подальшим облаштуванням.

Переваги засклених лоджій і балконів →

веранда, засклення, лоджія,

Озеленення внутрішнього простору приміщень

Автор: admin | Загальне | 02 Жов 2000 08:15

Не потрібно бути експертом в області екологічної психології, щоб визнати, що рослини – посаджені вони в саду або всередині приміщення – виглядають привабливо і позитивно впливають на наше самопочуття і настрій. Рослини доречні практично в будь-якому приміщенні, вони додадуть затишку й естетики, підкреслять стиль і своєрідність дизайну інтер’єру. Але якщо замислитися трохи глибше, Ви зрозумієте, що переваг від озеленення приміщень значно більше, ніж просте візуальне задоволення.

Озеленення внутрішнього простору приміщень Останні дослідження підтвердили, що розміщені в інтер’єрі рослини надають позитивний вплив як на людей, так і на енергетику самих приміщень, причому люди, які працюють або відпочиваючі серед рослин, відчувають себе більш щасливими і щасливими. Рослини в інтер’єрі грають не останню роль у створенні приємною і спокійної атмосфери для роботи і відпочинку. Вони дозволяють нам позбутися від стресу й знайти позитивний настрій.

Багато хто з нас інстинктивно усвідомлюють, що озеленення інтер’єру будинку або офісу дозволяє нам відчувати себе більш комфортно і затишно в приміщенні: в оточенні рослин ми менше схильні до стресу, втоми і роздратування.

Озеленення внутрішнього простору приміщень →

озеленення,

Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто

Автор: admin | Загальне | 01 Жов 2000 08:15

Оббивка меблів з натуральної шкіри   не все так просто Натуральна шкіра – матеріал особливий, який завжди вважався незмінним атрибутом розкоші і високого соціального статусу. Його переваги досить очевидні: шкіра є гарним, престижним і повністю натуральним матеріалом, завдяки чому вона абсолютно безпечно як для Вашого здоров’я, так і для навколишнього середовища. Але ось що обтягнута натуральною шкірою меблі, навіть ставши значно більш доступною, не поспішає завойовувати житла українців і росіян. Отже, спробуємо розібратися в цьому питанні.

Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто →

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната