обнал видео Все это позволяет создавать игры непревзойденного качества с великолепной графикой. Беспроводной контроллер DualShock 4 обеспечивает полный контроль игрового процесса благодаря высокочувствительному шестиосевому датчику и сенсорной панели в верхней части, которая предоставляет новые ощущения в играх. А функциональная клавиша Share позволяет транслировать и публиковать видео игры в сеть.

_

946a5789

Вибираємо журнальний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 04 Лис 2000 08:15

Вибираємо журнальний стіл Будь-які меблі для будинку повинна бути, в першу чергу, зручною, комфортними і відповідати уявленням господарів дому про хороших меблів. Комусь подобається солідна, масивні меблі з темного бука чи дуба, кого-то радує легка світлі меблі з сосни. Домашня меблі різноманітна, будь-яка її різновид має своє призначення. Сучасні меблеві дизайнери постійно вдосконалюють меблі для дому, з кожним роком з’являються нові, більш ергономічні моделі столів і крісел, шаф і ліжок. Зупинимося докладніше на журнальних столах. Такі столики, як правило, невеликого розміру і невисокі. Вони призначені для того, щоб на них зберігати поточну пресу і книги для читання, блокнот з ручкою, а також, у разі, якщо хочеться попити каву або чай, то можна не накривати великий обідній стіл, а поставити чашки, печиво, цукерки на невеликій журнальний стіл. Даний вид меблів відрізняється великою різноманітністю моделей. Журнальні столи бувають круглі і квадратні, продовгуваті і столи-трансформери, стіл-книжка, подвійний столик, що складається як би з двох столиків одночасно – вище і нижче, і т.д. Також, столики можуть бути: складними – з розкладним подстольем; міні-столики, у яких маленька стільниця (вони відмінно підходять для невеликих квартир або для того, щоб на такому столику встановили щось одне, наприклад, телефон або квіти).

Матеріал для виготовлення журнального столу застосовують найрізноманітніший. Якщо деревина, то: натуральна береза, натуральний бук, вільха, рожевий бук, дуб, горіх, мохогон, венге, сосна, вишня.

Цікавий журнальний стіл із застосуванням скла – скляні вставки як би зрительно збільшують обсяг столу, хоча його розміри залишаються колишніми, крім того, такий стіл виглядає більш витонченим. Якщо під такий журнальний столик поставити лампу з різнобарвним або матовим освітленням, то стіл буде наче світитися. Скляний журнальний стіл може бути виконаний повністю зі скла (матового, прозорого, тонованого, різнобарвного) або з дерева з додаванням скляних вставок.

Ще один варіант журнального столу – столик на коліщатках, який поєднує в собі функції журнального і сервіровки. Коліщатка дозволяють переміщати столик з кухні в кімнату і т.п. Такі столики можуть використовуватися як приліжкові тумби в спальні, як столики для сніданку, кавові або чайні столики.

Вдало підібраний журнальний стіл – відмінне доповнення до вітальні кімнаті, діловому кабінету, передпокою.

бук, дуб, сосна,
  1. Вибираємо компютерний стіл
  2. Вибираємо письмовий стіл
  3. Вибираємо компютерний стіл
  4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  5. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната