_

946a5789

Вибираємо кухню

Автор: admin | Інші меблі | 07 Гру 2000 08:15

Вибираємо кухню Якщо раніше кухня вважалася місцем виключно для приготування їжі, то згодом кухня стала центром будинку. Тут не тільки обідали і вечеряли. Тут приймали гостей, вели задушевні розмови, відпочивали після довгого дня. І хоча сьогодні знову входять у моду вітальні та столові кімнати, кухня не втрачає свого значення. Тому вибір меблів для кухні – важливий етап у створенні унікального дизайну вашого будинку.

Вибираємо кухню →

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 06 Гру 2000 08:15

Вибираємо компютерний стіл Комп’ютерні столи – один з видів робочих столів, які можуть розміщатися як в офісі, так і вдома. У принципі, придбаний комп’ютер можна розташувати де-небудь в кутку, на кухні, або на простому столі. Однак, після деякого часу, проведеного за монітором, Ви помічаєте, що очі втомлюються, шия і спина «ниють», ноги заважають. Дискети, папери, диски та інші потрібні речі, які потрібні при роботі з комп’ютером, нікуди покласти, і вони безладно валяються навколо. Заважає вартий поруч принтер, а сканер взагалі нікуди не поміщається. Досить великий час за комп’ютером проводять діти. Природно, що їх «зручна» поза за монітором не принесе їм ніякої користі. Про їх поставу і зір потрібно подбати заздалегідь.

Кращим рішенням для розміщення Вашого комп’ютера і супутньої йому оргтехніки буде комп’ютерний стіл.

Сучасні комп’ютерні столи займають мінімум місця, поставити Ви можете їх там, де Вам зручно. Стіл вміщатиме всі необхідні для роботи з комп’ютером речі. Потрібно тільки вибрати відповідну модель.

Вибираємо компютерний стіл →

монітор, оргтехніка, полку,

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 05 Гру 2000 08:15

Вибираємо компютерний стіл Сучасні комп’ютерні столи дозволяють раціонально використовувати простір будинку або в офісі. Крім того, на них можна зі зручністю розташувати всю необхідну комп’ютерну техніку.

Вибираємо компютерний стіл →

клавіатура,

Вибираємо шафа

Автор: admin | Інші меблі | 04 Гру 2000 08:15

Вибираємо шафа Далеким предком шафи, як і комода, була скриня. Інакше кажучи, шафа – це скриня, що виріс у висоту. А батьківщиною шафи можна вважати Італію. Саме там почали робити меблі вже не тільки практичну, але і багато декоровану: розписом, позолотою і кам’яної мозаїкою. Шафи, як палаци в мініатюрі, прикрашалися різьбленими колонами, пілястрами, нішами. Плоскі поверхні покривали інкрустаціями із слонової кістки і перламутру.

Вибираємо шафа →

батьківщина, комод, предок, скриня,

Дитячі стінки – весело і корисно

Автор: admin | Інші меблі | 03 Гру 2000 08:15

Дитячі стінки   весело і корисно Від того, як саме піде розвиток вашої дитини в ранньому віці, багато в чому залежать його фізичні та інтелектуальні можливості у майбутньому. Відповідно, цілком розумно зробити все для того, щоб він виріс максимально розвиненим, розумним і здоровою людиною. Один з найбільш важливих аспектів при подібному дбайливому підході до виховання дітей – це правильний підбір оточення. Дитячі меблі може впливати на формування особистості людини не менше, ніж, наприклад, ті чи інші дії батьків.

Дитячі стінки – весело і корисно →

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната