_

946a5789

Дорога моя стільниця

Автор: admin | Кухонні меблі | 27 Сер 2000 08:15

Домашній письмовий стіл сьогодні грає яку завгодно роль, тільки не свою власну. Важко йому прижитися в нашому нинішньому побуті. Купують його головним чином “для комплекту”, “для меблів”, просто як красиву річ, а користуватися їм давно вже розучилися.

Дорога моя стільниця Одні переглядають за ним пресу і розгадують кросворди, інші завалюють його паперовим непотребом і запорошеними теками, треті взагалі нагострили пити за ним пиво. Але практично ніхто за ним не пише! На роботі ж, як і личить, стіл служить інструментом. Пам’ятається, в книжці для ділових людей, з тих, що пишуться з достовірно пасторським запалом, описувався спосіб, за допомогою якого якийсь спритний бос в один прекрасний день знайшов єдину мову з партнерами. Вони ходили до нього з претензіями, сперечалися, ляскали дверима, але тут боса осяяло. У наступний їх візит він узяв та й вийшов з-за столу, всього-то навсього! Покинув свою “фортецю” і демократично всівся з партнерами поруч, на сусідній стілець. Виявилося, його письмовий стіл випромінював загрозу. А вийшовши до народу “беззбройним”, господар кабінету тут же припинив “війну”. Взагалі письмовий стіл – це не тільки (і не стільки) місце для паперів або комп’ютера. Запевняю вас, за допомогою столу можна виграти або провалити справу, знайти світлу думку або, навпаки, втратити нитку міркування, терзаючись тим, чому “колінам тісно під цією проклятою стільницею”. Так що річ ця далеко не така проста, як може здатися на перший погляд.

Домашня ідилія

Приємне на слух слівце “письмовий” стосовно столу починає застарівати. Мільйони дорослих людей нині “пишуть” на комп’ютері або просто диктують секретарці. Писемністю ж у чистому вигляді, як і раніше займаються лише діти, старенькі і деякі уперті письменники-почвеннікі. Розповідати про столи спеціально для них ми сьогодні не станемо. Краще поговоримо про наріжних властивості цього предмета.

бос,
  1. Вибираємо письмовий стіл
  2. Вибираємо журнальний стіл
  3. Вибираємо компютерний стіл
  4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  5. Кабінет керівника

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната