Изготовление рекламных вывесок – это одно из направлений деятельности нашей компании Если Вы хотите расширить количество потенциальных покупателей, наше рекламное агентство поможет Вам. Изготовление вывесок в Туле мы выполняем с использованием инновационных технологий, современных материалов и светового оборудования. Мы предлагаем следующие услуги:

_

946a5789

Виставка МЕБЛІ ІНТЕРЄР і ДИЗАЙН – 2009 Львів

Автор: admin | Виставки | 10 Вер 2000 08:15

Виставка МЕБЛІ ІНТЕРЄР і ДИЗАЙН   2009 Львів Виставкова компанія MORO Exhibitions починає підготовку до проведення Міжнародної спеціалізованої виставки-форуму «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР і ДИЗАЙН », яка відбудеться в жовтні нинішнього року у Львові за підтримки Української Асоціації Меблевиків.

Метою проведення виставки є презентація і просування нових торгових марок в регіоні, встановлення ділових зв’язків, формування дилерської мережі, продаж і презентація продукції, обмін досвідом, консультації і аналіз ринку. Найважливішим пріоритетним напрямком в рамках виставки є проведення бізнес-форуму, який збере основних гравців ринку.

Саме тому проект «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР і ДИЗАЙН »покликаний стати не тільки щорічною виставкою, але і ефективним майданчиком для діалогу між бізнесом, споживачем і державою, що відкриває нові можливості для розвитку меблевого сектора, встановлює корпоративні стандарти і етику бізнесу не тільки для столичних ринків, але і на регіональному рівні. Проведення виставки-форуму планується здійснювати в декількох регіонах України.

Міжнародна спеціалізована виставка-форум «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР і ДИЗАЙН »відбудеться в найбільшому на Західній Україні спеціалізованому об’єкті європейського рівня – Виставковому Центрі« Лемберг »(м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 176) c 27 по 29 жовтня 2009 року.

У виставці-форумі візьмуть участь компанії з різних регіонів України (Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Миколаїв та інші). Загальна площа експозицій складе більше 5000 кв.м.

Запрошуємо представників бізнесу і ЗМІ взяти участь у виставці!

Участь членів Української Асоціації Меблевиків передбачає обов’язкові знижки.

З питань участі у виставці просимо Вас звертатися до оргкомітету: Тел.: +38 (044) 587-84-34, тел / факс: +38 (044) 543-98-75, e-mail: furniture@me.org. ua

З питань спонсорства і медіа-партнерства просимо Вас звертатися у відділ PR та комунікацій: тел.: +38 (044) 587-84-34, e-mail: pr@me.org.ua

Виставка проводиться за підтримки Української Асоціації Меблевиків.

форум,
  1. Виставка Севастополь Меблі Будівництво та інтерєр – 2009
  2. Перша Міжнародна спеціалізована виставка меблів Сімферополь 28-30 квітня 2010 року
  3. Дизайн інтерєру спальні
  4. Оригінальний дизайн офісу
  5. Дизайн кухні – красиво і зручно

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната