_

946a5789

Особливості комплектації модульних меблів в малогабаритних квартирах

Автор: admin | Інші меблі | 23 Жов 2000 08:15

Особливості комплектації модульних меблів в малогабаритних квартирах Характерною рисою житлової ситуації в Україні на сучасному етапі є те, що поряд з інтенсивним будівництвом нового елітного житла, великою часткою в житловому секторі залишаються мало-і средньогабаритні квартири в будинках, побудованих в 60-80 рр.. минулого сторіччя. Причому зараз більшість людей нашої країни живуть саме в таких квартирах. Це стосується і великих міст і малих. Київ тут теж не виняток. Такий стан звичайно відразу не зміниться в найближчі роки, а меблі нам потрібно набувати і в даний час і думати про неї на майбутньому.

Саме модульна меблі – «меблевий конструктор» – дозволяє «сконструювати» сучасну комфортну обстановку як для невеликих квартир, так і для просторих приватних котеджів. Але зараз мова саме про «малогабаритки». Приміщення існуючих квартир, в яких ми проводимо значну частину нашого часу, наприклад спальні, дитячі або вітальні, часто мають розміри не більше 14 кв.м. Та й прихожие в 4 кв.м теж не рідкість. Але ж не рідко нам доводиться поєднувати, наприклад, спальню з кабінетом, або вітальню з домашнім кінозалом і т.д. Тут у нас і ліжко, і письмовий стіл і шафи, ще й потрібно вмістити меблі для домашнього кінотеатру.

Велика розмаїтість елементів модульних меблів дозволяє без особливих зусиль створити цікаві інтер’єрні рішення для віталень, спалень, дитячих і прихожих невеликих розмірів. У даних лінійках представлені й численні модульні шафи невеликої глибини з різноманітним наповненням для білизни і верхнього одягу, і ліжка розмірами 900 * 2000 мм. Пропонуються і компактні двоспальні ліжка (1400 * 2000 мм). Дуже зручні для дітей і дорослих різні кутові композиції з односпальними ліжками (800 * 2000 мм).

У дитячій кімнаті модульні секції дозволяють на відносно невеликій площі організувати місце для сну і занять дитини. Модулі також вирішують проблему створення домашнього офісу або домашнього кінозалу на площі всього 10 кв.м.

  1. Меблі для домашнього кабінету
  2. Вибір дитячих меблів
  3. Вибір корпусних меблів
  4. Критерії вибору офісних меблів
  5. Купівля меблів під час кризи

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната