_

946a5789

Офісний кабінет-трансформер – займає менше 1 квадратного метра площі

Автор: admin | Офісні меблі | 18 Вер 2000 08:15

Ексклюзивні меблі нової лінійки офісних меблів німецької фабрики Koenig + Neurath – це адекватна відповідь на сучасні вимоги ергономічного, економного, раціонального використання місця в офісі. Пересувний кабінет ST @ NDBY-OFFICE – мобільний автономне робоче місце, яке створює всю організаційну, а також технічну наповненість ергономічного автоматизованого сучасного кабінету. Це рішення може використовуватися як оперативна офісні меблі, як робочий кабінет топ-менеджера чи консультанта, або як мобільне робоче місце для будь-якого співробітника. Мобільний кабінет швидко і легко переміщається, встановлюється, складається. Кабінет виконаний з металів: сталі та алюмінію, і дерева. Розміри так само відповідають ергономіці робочого місця – 190×146x74 см – включають все, що необхідно для звичайних офісних бізнес-процесів.

Офісний кабінет трансформер   займає менше 1 квадратного метра площі

Мобільність і рухливість, сучасна і повна технічна оснащеність дозволяють встановити цю унікальну офісні меблі в будь-якому місці офісного приміщення – і так само легко перемістити, якщо виникне потреба. Виробництво мобільного кабінету включає широкий діапазон різних конфігурацій, відповідних будь-яким вимогам робочих ситуацій і процесів, по дизайну вписується в більшість варіантів офісних інтер’єрів. Так само співробітнику, який працює за цією офісної мобільною системою, пропонується дуже високий рівень секретності – робоче місце складається і замикається, що досить необхідно при використанні офісних просторів відкритого типу «open space».

Офісний кабінет трансформер   займає менше 1 квадратного метра площі

Конструкція офісного кабінету включає спеціальний механізм, який дозволяє змінювати наважку двері, і відкривати її як вправо, так і вліво. А щоб максимально використовувати природне денне освітлення, передбачені варіанти вирівнювання з рівнем вікна. Все це означає, що мобільний офісний кабінет може використовуватися в самих різних комбінаціях і поєднаннях меблів, і служити самим різноманітним цілям цього нового типу офісних меблів.

  1. Кабінет керівника
  2. Меблі для домашнього кабінету
  3. Робоче місце домосіда
  4. Сучасні офісні меблі
  5. Критерії вибору офісних меблів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната