_

946a5789

Художні вітражі

Автор: admin | Вікна | 10 Жов 2000 08:15

Класичний художній вітраж бере початок в XI столітті нашої ери, коли середньовічні архітектори стали прикрашати вітражними вікнами собори і королівські палаци. Довгий час вітражі вважалися ексклюзивним прикрасою. Їх можна було побачити в збереглися з давніх часів будівлях державних установ і палацових ансамблів. Проте час диктує свої закони, і сьогодні, на тлі будівельного буму останніх десятиліть, вітраж знову знаходиться на піку популярності.

В інтер’єрі вітражне скло можна використовувати в різних варіантах і поєднаннях. Вітраж – це не обов’язково віконне скло. Вітражем можна оформити нішу в стіні або криту галерею, декоративну перегородку або помилкове вікно. Зі смаком підібраний вітраж, виконаний в авторитетній майстерні з матеріалів високої якості – це не просто гідна прикраса, але і вдале вкладення фінансів, оскільки цінність такого вітража з роками буде тільки зростати.

Відомо декілька технік виготовлення вітража. Але в основі кожної техніки – принцип мозаїчного з’єднання кольорового скла. Справжній, класичний художній вітраж – це скріплені між собою невеликі шматочки скла, з’єднані металевим профілем – протяжкою. Протяжку зазвичай виготовляють зі свинцю, латуні, міді, мельхіору. Може застосовуватися для скріплення кольорового скла і бронза. Сучасні вітражі великого розміру роблять із застосуванням алюмінієвого і біметалічного профілю із свинцевою серцевиною.

Художні вітражі →

вітраж,

Оформлення вікон

Автор: admin | Вікна | 09 Жов 2000 08:15

Оформлення вікон Вікна, які сприймаються більшістю як джерела природного світла в інтер’єрі, є також одними з найбільш важливих архітектурних прикрас будинку і багато в чому визначають вид інтер’єру. Днем вікна є сильними освітлювачами і привертають до себе увагу всіх, хто знаходиться в приміщенні, а ввечері стають декоративними елементами, вигідно підкреслюють естетику кімнати.

Оформлення вікон →

жалюзі,

Підбираємо штори

Автор: admin | Вікна | 08 Жов 2000 08:15

Підбираємо штори Штори на вікнах у кімнаті завжди були атрибутом, символом домашнього затишку і спокою. Саме тому їх вибору слід приділити особливу увагу. Штори обов’язково потрібно підбирати під стильове рішення, колір шпалер, тип меблів. Крім того, вони повинні відповідати і призначенню кімнати. Спробуємо розібратися, як правильно вибирати штори.

Підбираємо штори →

Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки

Автор: admin | Вікна | 07 Жов 2000 08:15

Ефективно захистити офіс, промисловий або комерційний об’єкт і житло допоможе обладнання віконних і дверних прорізів рольставнями (ролетами, захисними жалюзі). Багатофункціональні рольставні є серйозним досягненням в будівельних технологіях.

Завдяки своїм принципом пристрою рольставні успішно виконують захисні функції. Те, що вони легко змотуються в рулон, забезпечує універсальність їх застосування.

Рольставні   надійний захист від сонця шуму і крадіжки Щільно підігнане цілісне полотно ставень утворюють набрані у вертикальні напрямні металеві ламелі – планки з увігнуто-вигнутою поверхнею. Уздовж направляючої планки переміщуються завдяки вставленим в неї при складанні гачкам. Витягти ламель, не розібравши конструкцію повністю, неможливо. Зацепним механізми кріпляться внизу і вгорі. Виготовлена з алюмінію або стали планка спрямована увігнутою стороною назовні – це забезпечує їй протиударну міцність. Таке полотно підчепити і зламати не можна, механічним ударних впливів воно теж не піддається.

Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки →

короб, ламель,

Порівняння профілів пластикових вікон Veka

Автор: admin | Вікна | 06 Жов 2000 08:15

Основне завдання даного матеріалу – розповісти споживачам про те, за якими критеріями можна порівнювати віконні профілі ПВХ різних марок і виробників. Так як об’єктивні дослідження в цій області поки не проводилися, а значить, достовірних висновків ще немає, спробуємо створити хоча б прецедент, порівнявши дві моделі пластикових вікон одного виробника – VEKA.

Порівнюючи пластикові вікна, в першу чергу слід звернути увагу на віконні профілі ПВХ, які не тільки визначають видимі оку безпосередні характеристики вікна (зовнішній вигляд і колір), але і безпосередньо впливають на експлуатаційні властивості віконних конструкцій. Саме від профілю залежать здібності звуко-і теплоізоляції вікна, надійність його роботи і термін служби, міцність конструкції в цілому. Займемося порівнянням характеристик вікон ПВХ, що виробляються на базі двох популярних профільних систем Століття (VEKA) Euroline і Softline.

Порівняння профілів пластикових вікон Veka Аналіз рекомендується починати з візуального сприйняття. Визначальним параметром тут служить висота профілю по світловому прорізі. Профіль Veka Euroline має висоту рами 64мм, загальна висота рама + стулка дорівнює 113мм. Для профілю Veka Softline ці параметри становлять 67 і 118мм відповідно. При однаковому розмірі віконного отвору площа скління Veka Euroline більше за рахунок того, що скло вище і ширше на 6 мм для глухого вікна, і на 10мм для глухого вікна, а значить, і світловий простір своїх профільних систем буде неоднаковим.

Порівняння профілів пластикових вікон Veka →

характеристика,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната