_

946a5789

Меблі в мережі Інтернет

Автор: admin | Загальне | 28 Вер 2000 08:15

Меблі в мережі Інтернет Ринок меблів в даний час настільки широкий, що від її різноманіття просто очі розбігаються. Як же не заблукати в цьому «морі» меблів і знайти саме те, що вам потрібно?

Салонів, що пропонують купити ту чи іншу меблі, досить багато, щоб покупець міг об’їхати їх, можна побачити і порівняти запропоновану в них продукцію для своїх потреб. Максимум, на що вистачить сил – це об’їхати кілька салонів, що знаходяться відносно недалеко від будинку. Але ж хочеться проглянути якомога більше варіантів і вибрати з них найбільш підходящий. Що ж робити? Тут на допомогу покупцям приходить Інтернет.

Майже у всіх поважаючих себе меблевих компаній зараз є своє представництво в мережі Інтернет – персональний веб-сайт. На своїх сайтах компанії розміщують інформацію про пропоновану меблів з фотографіями, описами, розмірами, цінами й іншою корисною інформацією. Так само там ви, швидше за все, знайдете адреси салонів зі схемами проїзду, інформацію про саму фірму, що проводяться в даний момент акції, знижки і т.п. Тепер для ознайомлення з пропонованими варіантами нікуди їхати не треба, а просто, маючи доступ в Інтернет, зайти на сайт конкретної фірми і ознайомитися з представленою там інформацією. Але і тут є свої підводні камені. Сайтів так само багато, як і самих меблевих компаній. Переглянути їх все досить проблематично. Тим більше, що у кожної компанії свій формат подання інформації і своя оригінальна структура навігації по ній. Так що покупцеві щоразу доведеться пристосовуватися до кожного окремого веб-сайту. Невже немає якоїсь можливості більш зручно ознайомитися з різноманіттям пропозицій меблевих компаній?

Останнім часом великої популярності в мережі Інтернет придбали меблеві каталоги. Вони являють собою окремі веб-сайти, на яких представлена вся необхідна інформація для майбутніх покупців і просто людей, що цікавляться меблями.

Одне з найбільш вдалих рішень в російському сегменті Інтернет – це каталог меблів

  1. Мякі меблі для офісу
  2. Нові меблі для нової квартири
  3. Меблі для домашнього кабінету
  4. Дуже літні меблі
  5. МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната