_

946a5789

Вибираємо килим

Автор: admin | Інші меблі | 11 Лис 2000 08:15

Вибираємо килим У всьому часи килими вважалися обов’язковою окрасою кімнати. У країнах Сходу вони фактично заміняли меблі. Не дивно, що і сьогодні килими незамінні в будь-яких інтер’єрах. Однак за яким принципом слід вибирати килим, якщо ви вирішили, що він для вас необхідний?

Вибираємо килим →

килим,

Вибираємо підлогове покриття

Автор: admin | Інші меблі | 06 Лис 2000 08:15

Вибираємо підлогове покриття Вибір підлогового покриття часто визначається декількома параметрами: вашими естетичними уявленнями, бюджетом, розв’язуваними покриттям завданнями і його експлуатаційними характеристиками. Важливо розуміти, що хороше підлогове покриття буде служити дуже довго, а неправильно вибраного буде потрібно постійно ремонтувати або ж взагалі замінити через рік-два.

Вибираємо підлогове покриття →

килим,

Оформляємо інтерєр спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 20 Жов 2000 08:15

Оформляємо інтерєр спальні Думаю, що не відкрию секретів, сказавши, що інтер’єр в будинку – досить важлива річ. Адже гарний інтер’єр – це і краса, і функціональність і, найголовніше, затишок.

Ну а найважливішою кімнатою, з точки зору затишку, є, звичайно ж, спальня. Саме в спальні багато хто проводить більшу частину часу вдома. До того ж, в силу обставин, у деяких людей взагалі немає чіткого поділу кімнат на зони, тому що часто ми маємо не так багато кімнат, як хотілося б. Тому нерідко можна побачити вітальню, яка ближче до ночі перетворюється на спальню. Але це не скасовує вищесказаного, а скоріше, навпаки, ще більше говорить на його користь – адже чим більше функціоналу навантажено на кімнату – тим цінніше стає її атмосфера.

Оформляємо інтерєр спальні →

білизна, килим,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната