_

946a5789

Купівля меблів під час кризи

Автор: admin | Поради | 30 Сер 2000 08:15

Купівля меблів під час кризи «Жити стало краще, жити стало веселіше» – цим простим гаслом з минулого можна охарактеризувати наш кризовий сьогодення. Скаче курс долара, зростання цін, знецінення національної валюти, нестабільна ситуація в банківській сфері … Суцільне «веселість», одним словом. У цій обстановці багатьох людей мучить одне і те ж питання – як убезпечити свої кровно зароблені гроші.

При цьому абсолютна більшість розуміє – самі-то «папірці» убезпечити складно. Їх необхідно або перетворити на більш стійку валюту, або «перетворити» на нерухоме майно, або … Способів вистачає. Але, як завжди є безліч «але». Можна, звичайно, золото-діаманти скуповувати або квартиру прикупити (благо, ціни вельми приємні!), Так ми ж не Рокфеллери! «Бідним» олігархам і іже з ними, звичайно ж, трохи легше буде. А нашому братові, представникові зароджується середнього класу необхідно викручуватися інакше. Якщо є в «кубушці» пара-трійка тисяч доларів, то хай вони там і лежать. А ось гривні, що знецінюються краще інвестувати в що-небудь корисне.

Отже, пораскінем сірою речовиною, що ж такого корисного, надійного і довговічного може придбати українець середнього достатку в умовах кризи. Відкидаючи дорогі варіанти типу нерухомості, звернемо свій погляд на прилавки і вітрини. Ну, з їжею все зрозуміло. Хоч їсти будуть всі і завжди, але економіка тотального «проїдання» сімейного бюджету не зовсім гідна. Те ж саме і з одягом. У костюмах Адама і Єви не походиш, одяг – продукт життєвої необхідності під номером 2, але обновки через якийсь час постаріють, прийдуть в непридатність, і шлях їх закінчується деколи зовсім непрезентабельно.

Автомобіль. Чудове придбання, особливо зараз, коли продавці машин готові віддати свій товар навіть і в не дуже «хороші» руки, лише б забрали. Але дешево узяти машину зараз можна, а ось обслуговування її вдарить по кишені вельми істотно, причому не один раз, а систематично. Бензин, техобслуговування, навіть помити машину – і те потрібно віддати не менше 50 гривень.

Побутова техніка. Вже набагато «тепліші»! Але і в цьому варіанті криються підводні камені. А якщо бути точніше – властивість побутової техніки досить швидко морально застарівати. Особливо це стосується техніки комп’ютерної. Прогрес, що поробиш. Та й у цілому побутова техніка вимагає додаткового обслуговування, адже вона буває досить вибаглива. Переходимо до більш великогабаритним позиціях.

вкладення,
  1. Результати для вкладення
  2. Поради щодо вибору меблів для готелю
  3. Вибір корпусних меблів
  4. Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто
  5. Вибір дитячих меблів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната