_

946a5789

Спеціальні меблі – посібник з вибору

Автор: admin | Поради | 29 Сер 2000 08:15

Спеціальні меблі   посібник з вибору Сучасні сфери обслуговування, завдяки розвитку технологій, все більше обростають різноманітними функціями, для ефективного виконання яких необхідна спеціальна меблі. Основне застосування спеціалізовані меблі знаходить в готельному бізнесі, різних пунктах харчування, офісних, медичних, навчальних та інших установах.

У різних областях широку популярність придбали спеціальні візки, призначені для переміщення різної нестаціонарної меблів у межах самої установи. До подібних меблів відносяться легкі стільці для проведення масових заходів, а так само мобільні перегородки, якими протягом декількох хвилин можна візуально змінити планування приміщення, розділивши його на кілька ізольованих частин. В орендованих офісах, деяких готельних приміщеннях і лікарняних палатах такі перегородки отримали широке розповсюдження, завдяки простоті експлуатації, надійності і довговічності. Дещо інші візки застосовуються для доставки їжі в готелі, обслуговування номерів, для переміщення інструментів і лікарських препаратів у медичних установах.

Найбільша кількість спеціалізованих меблів можна зустріти в медичних організаціях, де високі вимоги до технічного забезпечення та надійності системи обумовлені необхідністю підтримувати здоров’я пацієнтів. Меблі в лікарнях, це не тільки спеціальні крісла та ліжка, це так само меблі для розміщення обладнання у всьому різноманітті лікарняних приміщень, від стерильних операційних до приймалень, які мало чим відрізняються від готельних. Високі вимоги до надійності стерильною меблів призвели до величезної кількості металевих меблів з нержавіючої сталі.

Окремої уваги заслуговує меблі для навчальних закладів, переважна більшість призначено для зростаючого покоління, відповідно така меблі повинні бути до дрібниць продумана, що б молоде покоління виросло здоровим. До учнівських меблів так само відносяться різні лабораторії, обладнання спортивних залів, бібліотеки, шкільні дошки. Даний розділ призначений для оглядового розповіді про Спецмеблі, тому окремо розглядати кожен з перерахованих елементів немає сенсу.

Одним із кращих видів відпочинку в колі сім’ї та друзів є відпочинок на дачі. З цією метою розроблено безліч портативних кушеток, мангалів, складних крісел, столиків і т.д.

Відпочинок в барі передбачає наявність біля барної стійки спеціальних стільців, розташованих у приміщенні барних диванів і столів, обладнаних барів з напоями. Як і готельна, меблі в барах піддається високим навантаженням, тому повинна бути особливо зносостійкою, легко миється і мобільним.

До Спецмеблі загального призначення так само ставляться вішалки для верхнього одягу, головних уборів, парасольок. Урни і мусорні контейнери для офісних і технічних потреб, для приміщень і вулиці.

візок, надійність, установа,
  1. Меблі для дому – поради з вибору
  2. Поради щодо вибору меблів для готелю
  3. Результати для візок
  4. Поради щодо вибору дверей
  5. Критерії вибору офісних меблів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната