_

946a5789

Робоче місце домосіда

Автор: admin | Офісні меблі | 17 Вер 2000 08:15

Приємне з корисним

Робоче місце домосіда Чим привабливо робоче місце будинку? Звична атмосфера домашнього затишку не тільки розслабляє, але і сприяє максимальній концентрації. А ще – створює необхідний емоційний настрій. Іноді творчої особистості потрібні такі умови праці, які недосяжні навіть у самої прогресивної конторі. Наприклад, є версія, що знаменита Агата Крісті воліла обмірковувати сюжетні лінії своїх детективів, лежачи у ванні і ласуючи яблуками. Навряд чи це можливо в офісі. Природно, якщо намагатися організувати своє робоче місце в одній кімнаті з телевізором, люлькою немовляти і щасливим володарем реактивного пилососа, можуть виникнути роблеми. Адже ізоляція робочого місця – важлива умова для роботи як у власному будинку, так і поза ним.

Задумавши обладнати в себе в будинку комп’ютеризований робочий куточок, ми найчастіше звертаємо увагу лише безпосередньо на комп’ютер. Питання «Куди поставити?» Вирішується, як правило, наспіх: аби був який-небудь стіл. Але домашній комп’ютер купують не «для меблів». Більшість користувачів проводять за ним багато часу. Півроку інтенсивної праці, і людина заробляє хронічну головний біль, псує поставу, зір. Тут вже не до творчого настрою. Медики, посилаючись на результати сумної статистики захворювань, уже давно повторюють про те, що робоче місце, оснащене комп’ютером, має потребу в особливій організації. У чому вона може виявлятися в домашніх умовах?

По-перше, принципом «у тісноті, та не в образі» у даному випадку керуватися не варто. Вам буде потрібно не менше шести квадратних метрів житлової площі, причому, недалеко від вікна, щоб забезпечити правильне освітлення робочого місця.

працю,
  1. Офісний кабінет-трансформер – займає менше 1 квадратного метра площі
  2. Інтимне місце
  3. Меблі для домашнього кабінету
  4. Оригінальний дизайн офісу
  5. Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната