_

946a5789

Вибираємо шафа-купе

Автор: admin | Інші меблі | 22 Жов 2000 08:15

Вибираємо шафа купе Словосполучення “шафа-купе” з’явилося в нашому лексиконі не так давно. Родом зі Сполучених Штатів Америки, цей різновид шаф спочатку призначалася для заповнення ніш у передпокоях, коридорах, житлових кімнатах. Шафи-купе являють собою систему зсувних дверей, які при відкриванні заходять один за одного. Напрямні, по яких пересуваються двері, кріпляться до стелі і до підлоги.

Купуючи з року в рік все більшу популярність у Росії і України, конструкція шаф-купе підлаштовується під наші реалії. Відомо те, що у вітчизняних квартирах важко знайти прямий кут між підлогою і стіною, стіною і стелею. Тому доводиться їх вирівнювати, або змінювати та доповнювати конструкцію шафи-купе. З огляду на це в даний час існують конструкції як з однієї, так і з двома боковими стінками. Тобто система дверей шафи-купе розташовується між капітальною стіною в квартирі і стінкою з ДСП. Або між двома стінками з ДСП. Крім того, шафа-купе може бути і що окремо стоїть, це звичайний шафа зі зсувними дверима. Зараз деякі великі меблеві підприємства виробляють такі шафи-купе стандартних розмірів і стандартній комплектації.

Найбільшою ж популярністю користуються фірми, що виготовляють шафи-купе на заказ. За вашими розмірами і за вашим бажанням виробники можуть запропонувати кілька варіантів комплектації.

Один з основних елементів шафи-купе – система розсування. Вони бувають сталеві і алюмінієві. Сталеві системи використовуються в шафах економ класу, так як дещо простіше і масивніше. Алюмінієві системи дають можливість варіювати поєднання профілів, з яких виробляються двері. За рахунок поперечного і поздовжнього кріплення збільшується жорсткість конструкції. Вони дають можливість поєднувати в собі різні матеріали, тим самим, надаючи шафі-купе свою неповторність. Розсувні системи бувають накатні і підвісні. Накатні простіше і дешевше, в них двері рухається і спирається на нижню напрямну. У підвісних системах двері підвішується на верхній профіль, а нижній є направляють. Вони більш надійні і ширше використовуються.

Ролики, за допомогою яких рухаються двері, бувають на шарикопідшипниках і без них. Виготовляються вони з металу або твердих полімерів. Легкість і плавність рух двері багато в чому залежить від використовуваних в системі роликів. Тому використання роликів на шарикопідшипниках привабливим, хоча й дорожче.

Усередині шафи-купе можливо встановити різні аксесуари. Це різноманітні полиці: стаціонарні, знімні, викатні. Стаціонарні полиці служать ще і додатковим елементом жорсткості шафи. Для білизни і для взуття зручні викатні металеві корзини. Крім того, можуть встановлюватися брючніци, ліфтові вішала. У шафах-купе глибиною до 40 сантиметрів замість поздовжніх штанг для вішалок застосовуються поперечні. Використовуючи систему металевих труб легко створити всередині шафи-купе зони для різного одягу.

  1. Шафа-купе – як правильно вибрати
  2. Шафа-купе Основні поняття
  3. Вибираємо шафа
  4. Поради щодо вибору шафи-купе
  5. Вибираємо двері

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната