_

946a5789

Як зробити кухню красивою

Автор: admin | Поради | 04 Вер 2000 08:15

Як зробити кухню красивою Кухня – одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо чимало часу, тому в кухні все повинно бути зручно і раціонально.

Перш ніж відправитися купувати що придивилася вам кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні їх треба обов’язково врахувати і максимально використовувати.

Стиль вашої кухні може бути будь-яким – від класики до модерну. Однак чим експресивніше вид кухні і авангарднєє її дизайн, тим більше у неї шансів швидко вийти з моди.

Колірна гамма кухні повинна допомагати розслабитися або, навпаки, надавати стимулюючу дію. У кухні, яка постійно перегрівається, хороші холодні тони – відтінки блакитного, сірого і зеленого. У темних кухнях краще використовувати пастельні тони – лимонний, рожевий, фісташковий, абрикосовий, персиковий.

Постарайтеся уникнути насичених тонів, контрастних квітів і складних малюнків на робочих поверхнях столів і невеликих ділянках стін.

Термін служби кухонного устаткування визначається роками. Німецькі фабрики орієнтуються на 15-20 років, фінські – на 10-15, чеські гарантують близько 10 років експлуатації. Російські виробники, навіть при використанні імпортних комплектуючих, говорять лише про 8-10 років. Італійці пропонують міняти обстановку кожні 5-6 років, але не через якість меблів, а для того, щоб боротися зі стресами і одноманітністю. Час експлуатації кухонних меблів залежить також від того, які матеріали використовувалися при її виготовленні.

Як корпусний матеріал для виробництва кухонь застосовуються (у порядку убування ціни) дерево, мультиплекс, МДФ і ДСП.

Для виробництва меблів застосовують більше 40 порід деревини. Її ретельно сушать і обробляють спеціальними складами для захисту від впливу навколишнього середовища.

Добре зарекомендував себе і натуральний матеріал мультиплекс – проклеєні у різних напрямах тонкі шари деревини різних порід. Цей матеріал менше схильний до дії води, чим цілісне дерево, і не деформується.

Як зробити кухню красивою Найчастіше для виготовлення кухонь застосовуються сучасні ДСП, МДФ і інші види плит. Якщо дозволяють кошти, краще віддати перевагу МДФ як більш міцний і екологічно чистий матеріал. При покупці кухні з ДСП зажадайте у продавця гігієнічний сертифікат, в якому повинен бути зазначений рівень виділення формальдегідів.

Останнім часом все більшого поширення у виробництві кухонного устаткування набуває метал. На фронтальних панелях, в т.ч. дверцятах шаф, частіше зустрічається м’якший, в порівнянні зі сталлю, алюміній з анодованим покриттям (що підвищує його зносостійкість). А сатинована сталь надає кухні ефектному вигляду, але вимагає ретельного догляду.

  1. Як вибирати кухню
  2. Вибираємо кухню
  3. Вибираємо кухню
  4. Вибираємо підлогове покриття
  5. Що таке мякі меблі

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната