корма для животных оптом Новости. Акция от ТМ «Hill's» для владельцев кошек и торговых точек. 15.07.2014Акции.

_

946a5789
moving company atlanta You can buy Mac Oils cartridge online through our vape shop – we offer the best prices on the internet. We have many years of experience delivering quality products at unbeatable prices mac oil for sale which means you save money on your Mac oils vapes purchase and don’t have to leave your home bathroom taps bathroomtaps

Вибираємо сейф

Автор: admin | Інші меблі | 02 Лис 2000 08:15

Вибираємо сейф “Сейф” з англійської мови перекладається як “безпека, надійність”, адже це саме те, до чого ми прагнемо: заховати свої матеріальні блага подалі від чужих очей і рук.

Мабуть, загострене почуття власності – якість, яке розвинулося у людини набагато раніше, ніж суспільство перейшло на товарно-грошові відносини. Прообразами сучасних сейфів вважаються самі звичайні скрині із замком, що з’явилися в настільки далекі часи, що навіть історики не можуть назвати конкретну дату. А ось винахід замків, надійно оберігають майно господаря, – подія не таке віддалене. Наприклад, у Давньому Римі навчилися застосовувати для замків пружину, яка висувала засув.

Вибираємо сейф →

безпеку, замок, сейф,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната