_

946a5789

Крісло – це робочий інструмент

Автор: admin | Офісні меблі | 12 Вер 2000 08:15

Крісло   це робочий інструмент Пасивний комфорт – цей термін позначає якість крісла, не пов’язані з яким-небудь механізмом або регульованою системою. Він позначає, зокрема, наступні параметри:

– Підлокітники, деякі з яких до того ж ще регулюються по висоті і / або по ширині, дозволяє зменшити втому в області плечей і шийних хребців.
Потовщення спинки і сидіння сприяють найбільш рівномірному розподілу тиску крісла на тіло. Ці потовщення дозволяють користувачеві зайняти найбільш зручне положення, уникнути зісковзування вперед і забезпечити оптимальну підтримку спини в області попереку.
– Потовщений вигин, розташований на передньому краї сидіння, допомагає усунути небажаний тиск під колінами і полегшити, таким чином, кровообіг ніг.
– Коліщатка крісел. Крісло повинне бути оснащене коліщатками для стандартних покриттів. Крісла, що мають сертифікат безпеки GS, оснащені самогальмуючі коліщатками. Крісла можуть бути оснащені упорами і коліщатками для твердих покриттів.

Активний комфорт – цей термін позначає різні механізми і регулюючі системи, якими оснащуються офісні крісла та стільці. Вони забезпечують їх відповідність різним функціям і конституції кожного користувача. Ось найважливіші:

– Звичайна регулювання. Всі робочі крісла, що обертаються і стільці оснащуються пневматичним регулюванням висоти сидіння. Їх спинка може регулюватися по висоті і / або нахилу, забезпечуючи оптимальну підтримку поясниці.
– Регулювання глибини сидіння: Додатково деякі крісла можуть мати механізм, регулюючий глибину сидіння на довжину ходу 50 або 70мм залежно від їх моделі. Це особливо важливо для користувачів крупної комплекції.
– Механізм постійного контакту: спинка крісла знаходиться в постійному контакті із спинкою користувача, при цьому сидінні не міняє свого положення. Спинка крісла може фіксуватися в будь-якому положенні або в декількох, передбачених у залежності від моделі.
– Синхронний механізм: Саме ергономічне рішення: дозволяє погоджено змінювати положення спинки і сидіння залежно від положення користувача. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача. Можуть фіксуватися всі положення крісла або тільки деякі, передбачені в залежності від моделі. Спинка крісла оснащена системою антівозврата.
– Механізм з центральною віссю: Нахил крісла вперед назад здійснюється механізмом, розташованим по центральній осі сидіння. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача.
– Механізм із зміщеною віссю: Нахил крісла вперед назад здійснюється механізмом, вісь якого зміщена до переднього краю крісла, що дозволяє користувачеві весь час упиратися ногами в підлогу. Упор крісла регулюється залежно від ваги користувача.

становище,
  1. Як вибрати офісне крісло
  2. Вибираємо ліжко
  3. Кабінет керівника
  4. Вибираємо диван
  5. Меблевий аристократ крісло

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната