_

946a5789

Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто

Автор: admin | Загальне | 01 Жов 2000 08:15

Оббивка меблів з натуральної шкіри   не все так просто Натуральна шкіра – матеріал особливий, який завжди вважався незмінним атрибутом розкоші і високого соціального статусу. Його переваги досить очевидні: шкіра є гарним, престижним і повністю натуральним матеріалом, завдяки чому вона абсолютно безпечно як для Вашого здоров’я, так і для навколишнього середовища. Але ось що обтягнута натуральною шкірою меблі, навіть ставши значно більш доступною, не поспішає завойовувати житла українців і росіян. Отже, спробуємо розібратися в цьому питанні.

По-перше, натуральна шкіра як оббивний матеріал не настільки вже безпечна, як це може здатися необізнаному людині. Це пов’язано з тим, що вона в обов’язковому порядку дубиться, при якому використовуються різні з’єднання хрому. Поспішаємо заспокоїти: Вашому здоров’ю ніщо не загрожує. У процесі експлуатації шкідливі речовини не виділяються в атмосферу, а скупчуються в глибині матеріалу і тихенько чекають там свого часу. Він настає, коли Ваш улюблений диван відслужив своє і настала пора його утилізувати. Тоді-то шкідливі сполуки хрому і потрапляють у навколишнє середовище.

Щоб вирішити дану проблему, виробники шкіряних меблів взялися за розробку різних дубильних речовин на основі рослинної сировини. Що стосується зносостійкості матеріалу, то отримана за такою технологією шкіра практично не поступається в цьому показнику своїм більш традиційним аналогам, але зате має інший істотний недолік: вона швидко вицвітає.

Прогрес не залишив без змін також і процес фарбування шкіри. Виробники, що представляють на ринку меблі росії і Україна, на сьогоднішній день повністю відмовилися від отруйного аніліну на користь більш безпечних барвників, які до того ж не покривають матеріал суцільним шаром, а лише вбираються в його пори, зберігаючи тим самим приємну природну фактуру натуральної шкіри.

Тепер варто докладніше розповісти про ті категорії натуральної шкіри, які існують на сьогоднішній день:

I категорія має на увазі верхній шар шкіри, який має максимальну кількість часу. Завдяки цьому матеріал краще «дихає», фарбується, а також володіє найбільш приємною фактурою.

На замітку: якщо оббивка дивана дійсно виготовлена з «елітної» шкіри, то після того, як Ви піднялися з нього, зморшки на матеріалі повинні швидко розгладитися. Ще один показник якості пропонованого товару – це шви, які у солідного виробника повинні бути просто ідеальними.

II і III – це середній шар шкіри; чим вище категорія, тим вона жорсткіша.

IV категорія позначать внутрішній шар шкіри, званий Кроста. Через те, що вона є найменш пористої і найбільш товстої, а тому і легко ламаються, IV категорія шкіри не використовується для оббивки дивана цілком, а лише для створення декоративних вставок.

Але незалежно від категорії, найбільш якісної і дорогої вважається саме італійська шкіра.

  1. Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки
  2. Вибір дитячих меблів
  3. Поради щодо вибору меблів для готелю
  4. Купівля меблів під час кризи
  5. Вибір корпусних меблів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната