_

946a5789

МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії

Автор: admin | Загальне | 04 Жов 2000 08:15

МногоМебельру про перспективи розвитку меблевого ринку в Росії Рік від року в Росії зростає кількість меблевих виставок, створюються все нові і нові підприємства, що займаються виробництвом меблів. І хоча середньостатистичний росіянин ще далекий від того, щоб міняти обстановку квартири раз на 4-5 років, як це роблять європейці, тим не менш меблевий ринок продовжує рости швидкими темпами.

У 2006 році місткість ринку меблів для дому, згідно з даними фонду «Соціум», збільшиться на 81% і досягне 1,5 млрд рублів. Найбільшу динаміку зростання забезпечать кухні (118%), залишаючись на другий за популярністю позиції на ринку після сегменту м’яких меблів. Перше місце стабільно займають м’які меблі: дивани, крісла, тахти, як і раніше купуються росіянами найбільш часто. Динаміка зростання лідера ринку – сегменту м’яких меблів – в 2006 році, за прогнозами маркетологів, складе 86% і досягне 250 млн руб. Категорії «меблі для спальні» і «меблі для вітальні» займають третю і четверту позицію на ринку відповідно, забезпечивши в поточному році зростання на рівні 32-35%.

Офісні меблі теж росте як на дріжджах, хоча конкуренція в цьому сегменті дуже жорстка. За даними Держкомстату, за перші шість місяців нового року на ринку з’явилися більше 10-ти нових компаній.

За даними РБК, російський ринок як і раніше залишається паличкою-виручалочкою для меблевиків Європи: продажі імпортних меблів продовжують рости. Безумовний лідер з постачання – Італія. Однак скористаються плодами зростання далеко не всі європейські країни. Їх потіснять виробники з СНД і Південно-Східної Азії – це головна тенденція.

Якщо говорити про виробництво російських меблів, то більшу частину меблів виробляє Московська область, а продає Москва (74,2% продажів всієї меблів Московського регіону). Майже половина м’яких меблів здійснюється дрібними підприємствами (45%).

Середньодушове споживання меблів у Москві в 4 рази вище, ніж у Росії, а в Московській області – в 2 рази! Весь Московський регіон споживає в 3 рази більше меблів на душу населення, ніж у середньому по Росії. Меблі для будинку займає 72% продажів меблів в Московському регіоні.

Лідери продажів на ринку меблів для дому Московського регіону: корпусні меблі для житлових кімнат, вітальні і м’які меблі для дому. 16% ринку займають кухонні меблі. При цьому насиченість ринку кухонних меблів в Московському регіоні помітно вище, ніж у цілому по Росії (75% проти 67%).

А виробництво дерев’яних ліжок московського регіону здатне з надлишком забезпечити потреби регіону в ліжках. Частка меблів для домашнього кабінету в обсязі продажів меблів для дому невелика. Проте в цілому по Росії домашні кабінети займають 6-е місце по середньому споживанню, а в Московському регіоні – 5-е. Вбудовані меблі, дитячі меблі, меблі для обідніх зон та меблі для ванних кімнат займають малу частину ринку і їх сукупна частка менше 13%.

регіон,
  1. Перша Міжнародна спеціалізована виставка меблів Сімферополь 28-30 квітня 2010 року
  2. Історія розвитку меблевої думки
  3. Виставка Севастополь Меблі Будівництво та інтерєр – 2009
  4. Результати для сантехніка
  5. Меблі для дому – поради з вибору

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната