купить подарочный сертификат Хотелось бы отметить, что все процедуры проводятся на высококлассном, современном оборудовании с применение только качественных препаратов. Все чисто и стерильно. Все специалисты очень высокого уровня и с большим опытом работы в beauty-индустрии!

_

946a5789

Як вибрати офісні меблі – частина 2

Автор: admin | Інші меблі | 20 Лис 2000 08:15

Як вибрати офісні меблі   частина 2 При виборі офісних меблів ми намагаємося врахувати відразу кілька вимог. По-перше, в приміщенні заданого розміру необхідно функціонально і зручно розмістити певну кількість співробітників. Значить, її габарити і розстановка повинні бути ретельно продумані. По-друге, офісні меблі, яка випробовує на собі набагато більш серйозні навантаження, ніж будь-яка інша, повинна бути міцною, довговічною і надійною. По-третє, бажано, щоб у ваших відвідувачів і ділових партнерів залишилося приємне враження від відвідування вашого офісу, значить, меблі повинні виглядати солідно. І при всьому при цьому, вона повинна бути недорогою, щоб її вартість суворо вписалася у відведений бюджет. Це неможливо, скажете ви? Аж ніяк. Головне – вміти вибирати і знати деякі правила.

Стандартний набір меблів необхідної для комплектації одного робочого місця – стіл, тумба, крісло і шафа для документів. Чітко визначте, скільки співробітників буде перебувати в даному приміщенні, і складіть план розташування меблів. Пам’ятайте, що якщо в офіс часто наведіть гості, то необхідно поставити додаткові стільці. Використовуйте різноманітні варіанти та конфігурації: не тільки паралельне розміщення столів, а й розміщення валетом, кутові і подвійні столи замість звичайних. На великому просторі виправданим може бути використання спеціальних офісних перегородок.

Після того, як ви визначитеся з кількістю всіх необхідних елементів, приступайте до перевірки якості пропонованих меблів. Дізнайтеся у продавця про наявність необхідних сертифікатів, а також якість усіх елементів: фурнітури, кріплень і петель. Меблі повинні бути максимально довговічною. Придивіться до зразків, розміщених у торговому залі. Якщо ви бачите розхитані подбайте отклеенную облицювання бічних панелей, не списуйте її на неакуратність бригади збирачів. Швидше за все, меблі даного виробника не може похвалитися своєю добротністю. Але ж можливо, що їй доведеться витримати не тільки тривалу експлуатацію, а й кілька переїздів або перепродаж. Тому на якості краще не економити.

Для офісних меблів цілком підійдуть плити з ДСП або ДВП. Вони дозволяють створити рівну поверхню для нанесення поверхневого шару, менше схильні до розмокання і деформації, ніж меблі з масиву дерева, з оздобленням натуральним шпоном. Остання більш примхлива в експлуатації і потребує обережного поводження. Тому офісні меблі, вироблена із застосуванням цінних порід, може використовуватися, наприклад, в кабінетах керівників. Альтернативою для звичайного офісного приміщення може стати оздоблення плит ламінатом, що імітує натуральне дерево. Однак самий кращий варіант обробки – меламін, який відрізняється високою зносостійкістю.

  1. Як вибрати офісні меблі
  2. Сучасні офісні меблі
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку
  5. Як вибрати офісне крісло

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната