_

946a5789

Двохярусне ліжко

Автор: admin | Спальна кімната | 11 Жов 2000 08:15

Двохярусне ліжко Таке ліжко зручне в багатьох відносинах: вона дозволить вивільнити в кімнаті місце, гарна для дитячих ігор, та й спати дітлахам на другому поверсі звичайно подобається.

Можна зробити двох’ярусне ліжко на основі вже наявної будинку тахти або дивана. Над тахтою надбудовується другий ярус – одинарний стандартний матрац на дерев’яному каркасі (рамі або коробці). Довжина матраца, як і довжина тахти, але по ширині він повинний бути вже – 700 або 800 мм, тоді ліжко не буде здаватися громіздким.

Перш за все, треба заготовити два щитка – ширина їх повинна бути на 20 мм ширше матраца, а висота – на 200 мм вище. Щитки прикріплюються до бічних сторін матраца болтами діаметром 10 мм. До щитків на рівні їхніх верхніх крайок прикріплюють заготовлену заздалегідь планку яка обгороджує перетином 50 х 30 мм. Для кріплення використовуються металеві куточки і шурупи. До нижньої крайки рами матраца прикріплюють два металевих куточки так, щоб їхні вільні полки були звернені вниз. До стіни на висоті 1700 мм від підлоги болтами діаметром 10 мм прикріплюють заздалегідь оброблений брусок перетином 50х30 мм. У ньому заздалегідь робляться виїмки для полиць куточків.

Двохярусне ліжко →

болт, брусок, перетин,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната