_

946a5789

Озеленення внутрішнього простору приміщень

Автор: admin | Загальне | 02 Жов 2000 08:15

Не потрібно бути експертом в області екологічної психології, щоб визнати, що рослини – посаджені вони в саду або всередині приміщення – виглядають привабливо і позитивно впливають на наше самопочуття і настрій. Рослини доречні практично в будь-якому приміщенні, вони додадуть затишку й естетики, підкреслять стиль і своєрідність дизайну інтер’єру. Але якщо замислитися трохи глибше, Ви зрозумієте, що переваг від озеленення приміщень значно більше, ніж просте візуальне задоволення.

Озеленення внутрішнього простору приміщень Останні дослідження підтвердили, що розміщені в інтер’єрі рослини надають позитивний вплив як на людей, так і на енергетику самих приміщень, причому люди, які працюють або відпочиваючі серед рослин, відчувають себе більш щасливими і щасливими. Рослини в інтер’єрі грають не останню роль у створенні приємною і спокійної атмосфери для роботи і відпочинку. Вони дозволяють нам позбутися від стресу й знайти позитивний настрій.

Багато хто з нас інстинктивно усвідомлюють, що озеленення інтер’єру будинку або офісу дозволяє нам відчувати себе більш комфортно і затишно в приміщенні: в оточенні рослин ми менше схильні до стресу, втоми і роздратування.

Озеленення офісів вельми істотно позначається на ефективності роботи співробітників; люди рідше хворіють і роблять менше помилок у роботі. В офісах все частіше зустрічаються невеликі квітники.

Багатьом відомий той факт, що рослини здатні очищати повітря в приміщенні і створювати комфортний мікроклімат. Рослини в інтер’єрі грають вельми значну естетичну роль, але й практичної користі вони приносять чимало:

  • рослини знижують рівень вуглекислого газу;
  • підтримують оптимальну вологість повітря;
  • знижують рівень запиленості приміщення;
  • знижують температуру повітря.

Крім того, рослини дозволяють знизити рівень як зовнішнього шуму – наприклад, що його поширюють з пролягає поблизу автодороги, – так і рівень шуму всередині приміщень. Таким чином, рослинам під силу створити більш комфортне середовище для всіх, хто знаходиться в приміщенні людей.

Озеленення інтер’єру стало останнім часом модним напрямком, до якого звертається все більше число дизайнерів інтер’єрів, архітекторів і забудовників, які бажають отримати дружнє Природі, а значить і людині, простір. Мода на екологію дала можливість дизайнерам і архітекторам по-новому поглянути на можливості використання рослин у дизайні та облаштуванні житлових і офісних приміщень. Все частіше в оформленні внутрішнього простору рослини заміняють собою традиційно використовувані в обробці інертні матеріали, привносячи життєву енергію і створюючи особливу, ні з чим не порівнянну атмосферу спокою і затишку.

озеленення,
  1. Результати для озеленення
  2. Оригінальний дизайн офісу
  3. Дизайн інтерєру спальні
  4. Поради щодо оформлення офісу
  5. Нові меблі для нової квартири

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната