_
Ціни на садові фігури радують, дозволяють робити приємні подарунки собі і своїм..Якщо ділянка оформляється в якомусь конкретному стилі, то варто дотримуватися одного напряму, не змішувати, не перенасичувати елементами декору. Асортимент та ціни на садові фігури. На садові фігури ціни залежать від розміру та складності роботи.

946a5789

Озеленення внутрішнього простору приміщень

Автор: admin | Загальне | 02 Жов 2000 08:15

Не потрібно бути експертом в області екологічної психології, щоб визнати, що рослини – посаджені вони в саду або всередині приміщення – виглядають привабливо і позитивно впливають на наше самопочуття і настрій. Рослини доречні практично в будь-якому приміщенні, вони додадуть затишку й естетики, підкреслять стиль і своєрідність дизайну інтер’єру. Але якщо замислитися трохи глибше, Ви зрозумієте, що переваг від озеленення приміщень значно більше, ніж просте візуальне задоволення.

Озеленення внутрішнього простору приміщень Останні дослідження підтвердили, що розміщені в інтер’єрі рослини надають позитивний вплив як на людей, так і на енергетику самих приміщень, причому люди, які працюють або відпочиваючі серед рослин, відчувають себе більш щасливими і щасливими. Рослини в інтер’єрі грають не останню роль у створенні приємною і спокійної атмосфери для роботи і відпочинку. Вони дозволяють нам позбутися від стресу й знайти позитивний настрій.

Багато хто з нас інстинктивно усвідомлюють, що озеленення інтер’єру будинку або офісу дозволяє нам відчувати себе більш комфортно і затишно в приміщенні: в оточенні рослин ми менше схильні до стресу, втоми і роздратування.

Озеленення офісів вельми істотно позначається на ефективності роботи співробітників; люди рідше хворіють і роблять менше помилок у роботі. В офісах все частіше зустрічаються невеликі квітники.

Багатьом відомий той факт, що рослини здатні очищати повітря в приміщенні і створювати комфортний мікроклімат. Рослини в інтер’єрі грають вельми значну естетичну роль, але й практичної користі вони приносять чимало:

  • рослини знижують рівень вуглекислого газу;
  • підтримують оптимальну вологість повітря;
  • знижують рівень запиленості приміщення;
  • знижують температуру повітря.

Крім того, рослини дозволяють знизити рівень як зовнішнього шуму – наприклад, що його поширюють з пролягає поблизу автодороги, – так і рівень шуму всередині приміщень. Таким чином, рослинам під силу створити більш комфортне середовище для всіх, хто знаходиться в приміщенні людей.

Озеленення інтер’єру стало останнім часом модним напрямком, до якого звертається все більше число дизайнерів інтер’єрів, архітекторів і забудовників, які бажають отримати дружнє Природі, а значить і людині, простір. Мода на екологію дала можливість дизайнерам і архітекторам по-новому поглянути на можливості використання рослин у дизайні та облаштуванні житлових і офісних приміщень. Все частіше в оформленні внутрішнього простору рослини заміняють собою традиційно використовувані в обробці інертні матеріали, привносячи життєву енергію і створюючи особливу, ні з чим не порівнянну атмосферу спокою і затишку.

озеленення,
  1. Результати для озеленення
  2. Оригінальний дизайн офісу
  3. Дизайн інтерєру спальні
  4. Поради щодо оформлення офісу
  5. Нові меблі для нової квартири

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната