_

946a5789

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 05 Гру 2000 08:15

Вибираємо компютерний стіл Сучасні комп’ютерні столи дозволяють раціонально використовувати простір будинку або в офісі. Крім того, на них можна зі зручністю розташувати всю необхідну комп’ютерну техніку.

В даний час комп’ютерні столи виробляються з:

 • ламінованої ДСП (ЛДСП)
 • поєднання скла і металу
 • МДФ з використанням елементів натурального дерева

Найпоширеніші моделі комп’ютерних столів виготовляються з ЛДСП. Великий вибір конфігурацій моделей дозволить поставити стіл туди, куди Ви хочете.

Основною частиною комп’ютерного столу є стільниця. Вона може бути:

 • прямокутна
 • прямокутна з вирізом під полицю для клавіатури
 • симетрична або асиметрична кутова

Торці стільниць обробляються крайкою ПВХ товщиною 2 мм. Вона оберігає торці від ударів, довговічніша і естетична ніж меламиновая крайка.

У кутових комп’ютерних столів стільниця виготовлена таким чином, щоб стіл зручно розмістився в кутку приміщення. Виріз під полицю для клавіатури дозволяє ефективно використовувати робочу поверхню стільниці.

Полиця для клавіатури кріпиться під столешніцей і пересувається на роликових або кулькових напрямних.

Існують моделі комп’ютерних столів, в яких на основну стільницю кріпиться додаткова конструкція. Надбудова складається з різних стінок і полиць скріплених між собою. На неї можна поставити як колекцію дисків, так і принтер або сканер.

Поєднання металу, скла та МДФ – це комп’ютерний стіл в стилі “хай-тек”. Конфігурація їх така, що на невеликій конструкції поміщається повний комп’ютерний набір. Особливістю їх є регулювання висоти установки монітора. А в деяких конструкціях монітор розташовується під скляною стільницею.

Для солідних домашніх кабінетів і кабінетів керівників комп’ютерні столи виготовляють з використанням елементів натурального дерева і шпони цінних порід дерев.

Розміри комп’ютерних столів різноманітні. Так найменші дозволяють умістити комп’ютер на площі 60 на 60 см., в той же час стільниця кутового комп’ютерного стола може бути розміром 150 на 150 см.

клавіатура,
 1. Вибираємо компютерний стіл
 2. Вибираємо журнальний стіл
 3. Вибираємо письмовий стіл
 4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
 5. Вибираємо кухню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната