Шугаринг в Королёвесахарная эпиляция в Королёве Лично для меня процедура довольно болезненная даже с кремом «Эмла». Никаких раздражений не возникает. Мастер выполняет свою работу аккуратно, качественно и быстро.

_

946a5789

Вибираємо письмовий стіл

Автор: admin | Інші меблі | 31 Жов 2000 08:15

Вибираємо письмовий стіл На жаль, колись так улюблений багатьма письмовий стіл зараз вже втрачає своє призначення. Зараз люди «пишуть» в основному за комп’ютером, а значить і столи купують комп’ютерні. Але якщо ви все ж вирішили доповнити свій інтер’єр справжнім письмовим столом, то ми постараємося дати вам кілька цінних порад, щоб ви могли правильно зробити свій вибір.

Для початку, визначимося, для яких цілей вам потрібен письмовий стіл. Можливо, ви купуєте його для школяра, а може для домашнього або робочого кабінету. Або ж це просто данина моді, прикраса інтер’єру. Для кожного з цих випадків потрібен свій варіант. Так, для дітей потрібно вибрати стіл обов’язково з натуральних матеріалів, бажано світлого кольору, а також з дуже міцною і довговічною стільницею, оскільки експлуатуватися річ буде постійно і протягом досить тривалого часу.

Якщо це стіл для вашого кабінету, то варто подбати про те, щоб він виглядав солідно і вписувався в загальний інтер’єр. Товщина стільниці і масивність самого столу – свого роду мірило, яким вимірюється пост власника. Обов’язкова вимога – використання цінних порід дерева, таких як горіх, бук, вишня або дуб. Бажаний темний колір. Бювар (передня частина стільниці) обтягнутий тонкою шкірою або велюром. Звичайно, під стать такого столу повинні бути і письмові прилади. Масивні підставки, перекидний календар, дорога пір’яна ручка. Все це атрибути кабінету високопоставленого начальника.

Інша справа – письмовий стіл в звичайному офісі. Тут можливе застосування плит МДФ, алюмінію і пластика. Форма столів може бути довільною. Не тільки строгі прямокутні столи, а й округлі, ергономічні форми. Головне, щоб стіл був зручним, на ньому можна було розмістити всі необхідні предмети. Ще важливіше – щоб стіл був довговічним і міцним. Тому для обробки офісних столів часто використовують сучасний матеріал меламін – він відрізняється високою зносостійкістю, але, на жаль, не може похвалитися різноманіттям відтінків і кольорів.

Крім придбання письмового стола вам доведеться подбати і про деякі супутніх елементах. У першу чергу, це тумби для зберігання документів. Існує кілька варіантів їх розташування. По-перше, стіл може бути спочатку оснащений тумбою, в такому випадку вам не доведеться ламати голову над проблемою підбору додатковою. Якщо ж ви вибрали стіл без тумб і ящиків, то слід придбати ще й підкатний тумбу, в яку ви зможете скласти всі необхідні речі.

жаль,
  1. Вибираємо журнальний стіл
  2. Вибираємо компютерний стіл
  3. Вибираємо компютерний стіл
  4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  5. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната