_

946a5789

Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку

Автор: admin | М\'які меблі | 25 Вер 2000 08:15

Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку М’які меблі є невід’ємною частиною кожного будинку – уявити собі квартиру без м’яких меблів просто нереально. Саме від м’яких меблів багато в чому залежить, як себе буде почувати людина, чи буде йому комфортно, зручно, чи зможе він розслабитися і відпочити в домашній обстановці. Важлива м’які меблі і для інтер’єру, адже саме вона багато в чому задає стилістичну спрямованість для вашого житла. Безперечні лідери у модних напрямках м’яких меблів – італійські фабрики. Давайте подивимося, які модні тенденції у виробництві меблів вони вважають популярними і які основні ознаки таких меблів.

Почнемо з малюнка. Складні малюнки, як стверджують італійські меблярі, неприйнятні, бо багато строкатого і незрозумілого може викликати у людини подразнення. Тому в лідерах в 2009 році – відтінки білого або двоколірні принти. Як стверджують дизайнери, всі відтінки білого чудово виділяються на тлі стін і тому виглядають вишукано. Якщо ж білий вам не підходить, зверніть увагу на двоколірний варіант. Основні варіанти – квітковий малюнок і класичний візерунок, однак важливо, щоб у всіх випадках раппорт був великим, тобто повинні бути яскраві окремі кольорові плями, а не багато-багато, інакше знову ж вийде строкатість. Таким чином, ідеальним варіантом вважається великий помітний контрастний малюнок на однотонному світлому (білому) фоні. Мало того, фахівці з інтер’єрів радять підібрати в тон оббивці дивана ще й килим, тоді ви можете сміливо говорити про гармонію.

Втім, є модні тенденції, які сповідують інший стиль – хіпі. Звичайно, ця італійські меблі, що називається, на любителя, але багато італійських фабрики сьогодні мають в своєму асортименті кілька таких варіантів. Наприклад, відома фабрика Moroso випустила цілу колекцію м’яких меблів у стилі хіпі – величезні м’які дивани, де може розвалитися ціла компанія, дуже широкі дерев’яні підлокітники, на які можна поставити багато пива чи чогось міцнішого, і найрізноманітніші яскраві кольори в оббивці, від переливів веселки до величезних фантастичних квітів.

До речі, про підлокітниках. Їм сучасні м’які меблі Італії приділяє особливу увагу. Саме підлокітники на тлі однотонної оббивки повинні стати стильним і ефектним аксесуаром, тому різноманітності обробки підлокітників сьогодні велика кількість. Можна знайти елітну м’яку італійські меблі, де підлокітники представляють собою вишукану різьблення ручної роботи. Можна знайти покриті амальгамою і відполіровані так, що в них можна виглядати як в дзеркало. У модному топ-параді і кольорові лаки, які своєю насиченістю фарбувальними пігментами повністю приховують структуру дерева і стають яскравою колірною плямою – синім, жовтим, червоним. Важливо – італійці особливу увагу звертають на лак, сьогодні він повинен бути настільки міцним, що ніяка гаряча чашка не повинна залишати на ньому сліди.

підлокітник, фон,
  1. Мякі меблі – як правильно вибрати
  2. Що таке мякі меблі
  3. Мякі меблі для офісу
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Як вибрати офісні меблі – частина 2

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната