_

Бачата киевШкола латиноамериканских танцев – место, где любой человек может научиться владеть своим телом, приобрести особую пластику и грациозность. У нас можно посещать уроки сальсы, фигурной меренге, выразительной румбы, подвижной руэды, страстная кизомба(Kizomba), Вас ждет романтическая бачата, аргентинское танго и другие латиноамериканские танцы киев. Наша школа представляет также танцы для детей.

946a5789

Меблі для кухні в стилі хай-тек

Автор: admin | Кухонні меблі | 24 Сер 2000 08:15

Ще зовсім недавно, в вісімдесяті та дев’яності роки минулого століття, двадцять перше століття здавався нам фантастичним майбутнім. І ось тепер це майбутнє настало. І хоча багато передбачення фантастів не збулися, і яблуні на Марсі так і не зацвіли, все більше прийме того майбутнього, про яке ми мріяли в дитинстві, оточує нас тепер. І однією з найбільш наочних візьме втіленого майбутнього є стиль хай-тек, який знайшов у наш час величезну популярність.

Меблі для кухні в стилі хай тек Цей стиль панує нині в міській архітектурі та промисловому дизайні, а крім того, він вельми енергійно проникає в дизайн інтер’єрів. Нове покоління обирає хай-тек, тому що це – стиль не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня.

Найбільш ефективно стиль хай-тек виглядає в технічних приміщеннях житлового будинку, а саме – там, де багато спеціального устаткування. Справа в тому, що дизайн сучасного обладнання та побутової техніки, як правило, витриманий саме в стилі хай-тек.

Якщо кухонне обладнання – газова чи електрична плита, холодильник, мийка, витяжка, а також різноманітне обладнання від чайників до міксерів, тостерів і кухонних комбайнів, виготовлено в стилі хай-тек, то очевидно, що і всю кухню найрозумніше оформити в тому ж стилі .

Звичайно, для старшого покоління, вихованого на інших уявленнях про затишок, кухня в стилі хай-тек може здатися неприйнятною. Звичний консервативний і старомодний міщанський затишок несумісний з хай-теком. Але от для молодих сімей, всіма думками спрямованих у майбутнє, нічого краще хай-тека придумати не можна.

Меблі для кухні в стилі хай-тек утворює ідеальну гармонію з кухонним устаткуванням. Адже хай-тек – це стиль, які відкидає природні матеріали і проходження природним зразкам в інтер’єрі. Естетику стилю хай-тек можна порівняти скоріше з інтер’єрами зорельотів з «Зоряних воєн».

Матеріали, з яких робиться меблі для кухні в стилі хай-тек – це перш за все метал, скло і пластик.

Нержавіюча сталь і алюміній, інші метали і сплави – невід’ємна частина дизайну в стилі хай-тек. Не менш обов’язково в цьому дизайні скло або прозорий пластик. Причому скла повинно бути багато. Архітектура в стилі хай-тек передбачає, наприклад, величезні вікна від підлоги до стелі, часом у всю стіну. Але навіть якщо ваш будинок побудований по іншому проекту, скло всередині кухонного інтер’єру компенсує недостатні розміри вікна.

Меблі для кухні в стилі хай тек До типових елементів кухонних меблів у стилі хай-тек можна віднести не тільки скляні дверцята шаф і буфетів, але й столи з прозорого або кольорового скла. Причому ніжки таких столів найчастіше робляться з металу.

тека, хай,
  1. Дизайн кухні – красиво і зручно
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Коли в кухні все завжди під рукою
  4. Мякі меблі – як правильно вибрати
  5. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната