_

946a5789

Меблі для дому – поради з вибору

Автор: admin | Інші меблі | 26 Лис 2000 08:15

Меблі для дому   поради з вибору Створення домашнього затишку і комфорт мешканців житла завжди було першорядним завданням меблів для дому. У більшості країн стилі та технічні рішення домашніх меблів залежать від місцевого фольклору і традицій конкретного регіону, а так само смаків, переваг і фінансових можливостей самих господарів. За часів середньовіччя можливості господарів обмежувалися так само їх суспільним становищем, яке не завжди залежало від доходів родини. Які меблі для дому міг дозволити собі дворянин, простим людям заборонялося, навіть якщо це були заможні купці або ремісники, але не дворянського походження.

З ростом числа людей на планеті і збільшення вартості житлової площі, з’явилася проблема економії цієї самої площі, з метою найбільш раціонального її використання. Таким чином, у сучасному світі з’явилися різноманітна меблі для дому така як складаються дивани і ліжка, розсувні крісла, столи з декількох сегментів і багато іншого, що було породжене сотнями дизайнерських умів.

Широкого поширення набула так само меблі, призначені для зручного та безпечного застосування побутової техніки. Сюди увійшли і найрізноманітніші кухонні пристосування, і пральні машинки, і домашня мультимедіа електроніка.

Напевно, з усіх меблів для дому, домашні крісла та стільці рясніють найбільшою різноманітністю. Це обумовлено широтою застосування стільців і крісел у практично всіх сферах людської діяльності. У будинку може бути маса стільців і крісел, це і стільці в комплекті зі столом, для торжеств і спільних заходів, це крісла-гойдалки і просто м’які меблі для відпочинку господарів і гостей, і прості ергономічні стільці для кухні, це м’які пуфи для туалетних столиків , а також багато іншого. Чималу роль у формуванні домашнього затишку грають різні журнальні столики, кухонні та обідні столи, туалетні столики і трюмо.

У сучасному житті дизайнерська енергія багато в чому спрямовується на створення затишної атмосфери у ванних кімнатах і вбиральнях. Таке прагнення робить ванну кімнату не тільки місцем особистої гігієни, але і служить для морального і фізичного розслаблення користувачів. У цьому випадку інженерами і дизайнерами продумуються всі дрібниці, аж до забарвлення рушників. Однак крім функціональності і комфортності такі меблі повинна відповідати певним нормам, обумовленим в першу чергу агресивного вологого середовищем у ванних кімнатах. Крім того, наявність ряду електронних пристроїв у ванних кімнатах має бути забезпечено підвищеним рівнем безпеки, Щоб уникнути нещасних випадків.

  1. Поради щодо вибору меблів для готелю
  2. Спеціальні меблі – посібник з вибору
  3. Поради щодо вибору дверей
  4. Критерії вибору офісних меблів
  5. Виставка Севастополь Меблі Будівництво та інтерєр – 2009

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната