_

946a5789

Дитяча кімната

Автор: admin | Інші меблі | 05 Лис 2000 08:15

Дитяча кімната Дитяча кімната має необмежену кількість функцій. Це і парк розваг, і наукова лабораторія, і майстерня, і класна кімната, і оздоровчий центр, і “лазарет”, і клуб для спілкування і дискусій, і склад, і театр марень. До того ж, вона піддається періодичним перетворенням: від світу м’яких плюшевих “ведмедиків”, гумових іграшок і надувних м’ячів через конструювання та моделювання до плакатів, вимпелами, стерео і відео.

Проектування і планування дитячої кімнати – це прекрасна можливість для спільного сімейного творчості, де кожен може знайти застосування своїм здібностям, проявити індивідуальність і винахідливість. Дитяча фантазія об руку з раціоналізмом батьків, повірте, приведе до найнесподіваніших і дивних результатів.

Необхідно врахувати, що дитяча кімната потребує зміни і редекорірованіі як мінімум три рази протягом життя дитини в будинку: коли дитина “пішов” (2 – 3 роки), під час початку шкільного життя (коли дитині 4 – 6 років) і в той період, коли ваша дитина стає тим, що зараз прийнято називати тінейджером (від 10 до 13 років, в залежності від його фізичного і психічного розвитку). Якщо ви з вашою дитиною вирішили грунтовно реконструювати кімнату, розглядайте ваш план під двома кутами зору. Проаналізуйте, по-перше, простір навколо, і по-друге, вміст, який заповнить цей простір, включаючи як всі меблі, так і обробку стін, підлоги і стелі. Наприклад, дошкільник потребує великого і безмежному просторі для його спонтанних фізичних вправ, тому підлога повинна по можливості утримуватися в чистоті і бути вільним від несподіваних меблевих перешкод і перешкод.

У шкільні роки дитина орієнтується на інші специфічні завдання і вправи, що вимагає відповідно і меблів функціонального призначення (письмовий стіл, книжкова полиця) і як результат, чим старше стає дитина, тим менш важливим стає простір підлоги. Ця тенденція продовжується і в підлітковому віці.

Організуйте простір дитячої кімнати згідно різним функціям, які воно виконує. Виділення особливого, окремого місця для сну, одягання, ігор і навчання, дозволить з максимальною ефективністю вести кожний з цих видів діяльності, а кімнаті надасть витонченому і акуратному зовнішньому вигляду.

Якщо у вас в дитячій кімнаті живуть двоє дітей або більш, дуже важливо придумати шляхи для визначення кожній дитині особистої території. Відомо, що наші житлові умови не завжди дозволяють “розвернутися”, але як мінімум, у дитини повинен бути свій “куточок” або шафка – те, що він може назвати своїм.

Первинний чинник в плануванні будь-якої дитячої кімнати – це забезпечення здоров’я і безпеки дитини. Гарненько переконаєтеся, що кімната достатньо обігрівається і провітрюється. Проконтролюйте вікна, дверні отвори, розетки, обігрівачі, освітлювальні прилади для запобігання можливому ризику.

стіни,
  1. Вибір дитячих меблів
  2. Ванна кімната Вибираємо сантехніку
  3. Дитячі стінки – весело і корисно
  4. Вибір корпусних меблів
  5. Світловий дизайн інтерєру

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната