_

mirrolet.com.ua - великий вибір рулонні штори ціна низька, якість гарна 946a5789

Дизайн кухні – красиво і зручно

Автор: admin | Кухонні меблі | 26 Сер 2000 08:15

Дизайн кухні   красиво і зручно Функціональна краса – чому це важливо?

Кухня в третьому тисячолітті не тільки не втратила свого значення в житті сім’ї, а й стала, мабуть, єдиним місцем у квартирі, де регулярно зустрічаються домочадці різного віку. Європейські звичаї приймати їжу в окремій їдальні якось не прижилися в нашому суспільстві. Ми на кухні не тільки зберігаємо і готуємо, але і снідаємо, обідаємо і вечеряємо, а ще п’ємо чай з друзями і влаштовуємо приятельські. Практично в кожній квартирі дизайн кухні вибирається з розрахунком на те, що ця загальна кімната повинна бути зручною і красивою.

Вибір дизайну інтер’єру кухні зазвичай залежить від того, які кольори і форми воліють господарі, а також від модних тенденцій. Якщо з красою все більш-менш зрозуміло, то з приводу зручності часто виникають розбіжності. Щоб не витрачати час на суперечки, треба згадати, що на кухні обов’язково повинні бути такі зони:
– Для зберігання (холодильник, морозильник і шафи);
– Для обробки та миття (мийка, посудомийна машина і столи з корисними пристосуваннями);
– Для термічної обробки (плита, духовка, гриль, мікрохвильовка та інше);
– Для сервіровки і прийому їжі (стіл зі стільцями, барна стійка, додатковий столик на колесах).

Бажано, щоб кожна зона була зручно скомпонована і мала вільний доступ. За бажання навіть на маленькій кухні можна ефективно організувати простір.

Повертаючись до питання краси інтер’єру кухні треба зауважити, що чим краще продумана її функціональність, тим легше підтримувати порядок, без якого неможливо уявити красиву кухню. Крім того, немає необхідності самим щось вигадувати, щоб зробити свою кухню красивою, тому що існує багато різних стилів. Залишається тільки вибрати.

Застосування різних стилів в дизайні кухонь

Дизайн кухні в класичному стилі завжди залишається актуальним. Йому притаманні спокійні поєднання кольорів, оздоблення натуральними матеріалами, деяка урочистість оформлення, загальна грунтовність і навіть масивність. Не завадить блиск, багата текстура горіха, бука чи дуба, ліпнина і позолота.

Дизайн кухні в стилі модерн зараз найбільш поширений. Він виглядає простіше, але більш демократичний. Оздоблювальні матеріали можуть імітувати натуральні. Оздоблення нехитра, але приємна для ока і легка у догляді.

Дизайн інтер’єру кухні в стилі хай-тек або техно підкреслює штучність середовища проживання, акцентуючи увагу на циферблатах, шкалах і перемикачах. Їм властиві незвичайні колірні гами, штучні матеріали, метал і фантастичні елементи обробки.

Проте чисті стильові рішення для дизайну інтер’єру кухні зустрічаються нечасто, і щоб не порушити цілісність картини і не влаштувати удома балаган рекомендується звертатися до дизайнера.

  1. Меблі для кухні в стилі хай-тек
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Коли в кухні все завжди під рукою
  4. Дизайн інтерєру спальні
  5. Оригінальний дизайн офісу

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната