_

946a5789

Дизайн кухні – красиво і зручно

Автор: admin | Кухонні меблі | 26 Сер 2000 08:15

Допомога дизайнера – чи можна без неї обійтися?

Багато людей не знають, як знайти хорошого дизайнера, тому намагаються самостійно придумувати дизайн кухні. Рекомендується пошукати інформацію про дизайнерів в Інтернеті, попитати у спеціалізованих магазинах меблів для кухні, розпитати знайомих або пошукати оголошення у місцевій пресі.

Одне з основних переваг роботи з дизайнером полягає в тому, що досвідчений фахівець відмінно розбирається в сучасних тенденціях інтер’єрної моди і зуміє розробити унікальний проект.

Вартість роботи дизайнера оцінюється за багатьма параметрами, проте в порівнянні з загальними витратами на ремонт кухні вона невисока. Дуже важливо, що дизайн інтер’єру кухні буде точно відповідати бажанням і можливостям замовників, тому кухня на довгі роки стане улюбленим місцем для всіх членів сім’ї.

Вибір кухні на замовлення – переваги і недоліки

Дослідження показують, що основним недоліків кухонь на замовлення вважається неможливість негайно доставити в будинок готові меблі. Щодо вартості виникають суперечки, тому що при замовленні кухні є можливість замінити деякі матеріали або прибрати окремі елементи, щоб укластися у виділений бюджет, а для готової кухні таке неможливо.

Серед переваг кухні на замовлення, перш за все, слід відзначити те, що дизайн інтер’єру кухні буде розроблений точно у відповідності зі смаками і звичками замовника, а всі розміри будуть відповідати конкретного приміщення. Крім того, дизайнер допоможе створити ексклюзивний проект, тому кухня буде неповторною, зручною і красивою.

  1. Меблі для кухні в стилі хай-тек
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Коли в кухні все завжди під рукою
  4. Дизайн інтерєру спальні
  5. Оригінальний дизайн офісу

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната