Салат с макаронами и курицей Огурцы нарезать полукружиями. В глубокой миске перемешать курицу, бекон, огурцы, макароны, кукурузу, все посолить. Салатник выстелить листьями зеленого салата и выложить туда содержимое миски.

_

946a5789 Регулировка углов колес цена Химки смотрите на shod-razval.pro.

Двохярусне ліжко

Автор: admin | Спальна кімната | 11 Жов 2000 08:15

Двохярусне ліжко Таке ліжко зручне в багатьох відносинах: вона дозволить вивільнити в кімнаті місце, гарна для дитячих ігор, та й спати дітлахам на другому поверсі звичайно подобається.

Можна зробити двох’ярусне ліжко на основі вже наявної будинку тахти або дивана. Над тахтою надбудовується другий ярус – одинарний стандартний матрац на дерев’яному каркасі (рамі або коробці). Довжина матраца, як і довжина тахти, але по ширині він повинний бути вже – 700 або 800 мм, тоді ліжко не буде здаватися громіздким.

Перш за все, треба заготовити два щитка – ширина їх повинна бути на 20 мм ширше матраца, а висота – на 200 мм вище. Щитки прикріплюються до бічних сторін матраца болтами діаметром 10 мм. До щитків на рівні їхніх верхніх крайок прикріплюють заготовлену заздалегідь планку яка обгороджує перетином 50 х 30 мм. Для кріплення використовуються металеві куточки і шурупи. До нижньої крайки рами матраца прикріплюють два металевих куточки так, щоб їхні вільні полки були звернені вниз. До стіни на висоті 1700 мм від підлоги болтами діаметром 10 мм прикріплюють заздалегідь оброблений брусок перетином 50х30 мм. У ньому заздалегідь робляться виїмки для полиць куточків.

Двохярусне ліжко До верхнього матраца болтами прикріплюють заготовлені стійки і встановлюють матрац на місце. Унизу стійки прикріплюються болтами до бічних стінок тахти або дивана, а задня сторона верхнього матраца спирається на брусок, у пази якого входять полки куточків. Завдяки цьому матрац міцно тримається на своєму місці. Стійки роблять із твердих листяних порід, їх перетин 50 х 30 мм. На одній зі стійок зашпаровуються шпильки для того, щоб було легше забиратися наверх.

Якщо важко зміцнити опорний брусок на стіні, можна встановити для матраца такі ж стійки, як попереду. У такому випадку вони додатково кріпляться до стіни хоча б одним болтом.

Замість тахти або дивана можна використовувати стандартний матрац, більшою, ніж верхній. Ширини – від 900 до 1200 мм. До нього прикріплюють болтами бічні щитки, які одночасно служать для нього опорами. У такому вигляді матрац закріплюється між стійками.

Двох’ярусне ліжко, сформоване на основі двох стандартних матраців: нижній розміром 1900х700 мм (може уміститися і дорослий) і верхній – 1600х700 мм. Обидва матраци повинні бути виконані на дерев’яному каркасі (рамі або коробці). Верхній матрац може мати висувну рамку, що дозволяє подовжити Стальне місце.

болт, брусок, перетин,
  1. Чи не час Змінити Ліжко
  2. Вибираємо ліжко
  3. Матрац для вас
  4. Спальні
  5. Спальня поради фен-шуй

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната