_

946a5789

Дзеркала

Автор: admin | Загальне | 29 Вер 2000 08:15

Дзеркала Дзеркало є невід’ємним елементом будь-якого інтер’єру. При цьому воно може грати кілька ролей. Наприклад, візуально збільшувати і розширювати простір або ховати за собою один з елементів меблів. Дзеркало може бути декоративним елементом, прикрашати собою кімнату. Воно може відбивати світло ламп, надаючи приміщенню незвичайний затишний вигляд. Крім того, дзеркало, звичайно ж, може служити своїм прямим призначенням, наприклад, воно необхідне в гардеробній кімнаті або у ванній. Для того щоб правильно вибрати і повісити дзеркало в тій або іншій кімнаті потрібно пам’ятати кілька важливих нюансів.

Почнемо з розміщення дзеркала. У ванній дзеркало звичайно розташовується над умивальником. Добре, якщо в ньому ви зможете розглянути себе по пояс. Крім того, у ванній кімнаті може знадобитися друге додаткове дзеркало, щоб подивитися зачіску ззаду. У передпокої бажано, щоб дзеркало дало вам можливість побачити себе в повний зріст. Крім того, буде краще, якщо воно буде якомога ближче до вхідних дверей. Якщо в кімнаті є камін або такий елемент меблів, як комод, розмістіть дзеркало над ним. У будь-якій кімнаті дзеркало повинне бути розміщений так, щоб в ньому без праці могли себе розглянути всі, хто буде ним користуватися.

Якщо дзеркало ви використовуєте для декоративних цілей, то тут потрібно задуматися про те, щоб воно відповідало стилю кімнати. Так, якщо в кімнаті панує класицизм, варто важкі меблі в темних тонах, то й дзеркало потрібно буде вибрати відповідне, в товстій дерев’яній оправі, краще овальне або прямокутне, підвішене під нахилом. Кімнаті в середземноморському стилі підійде невелике кругле дзеркало, оформлене мозаїкою.

Якщо ви віддаєте перевагу стиль хай-тек або мінімалізм, то й дзеркало повинне бути строгим. Наприклад, прямокутне, у легкій алюмінієвій оправі або зовсім без неї. Дзеркало в стилі кантрі – морене дерево, тонка оправа, квадратна форма. Дзеркало в дитячій можна прикрасити зображеннями персонажів улюблених мультфільмів. А втім, ваша фантазія не обмежена. Головне, щоб дзеркало грамотно вписалося в інтер’єр і поєднувалося з меблями в кімнаті.

І, наостанок, поговоримо про якість дзеркала. Воно повинно бути добре відполірованим, ясним, без вад. Відображення в дзеркалі не повинно бути мутним або викривленим. Краще не використовувати дзеркала з декількох секторів або дзеркальну плитку. Це перешкодить вам розглядати ваше відображення. Крім того, коли ви будете підвішувати дзеркало, переконаєтеся в надійності кріплень.

оправа,
  1. Спальня поради фен-шуй
  2. Ванна кімната Вибираємо сантехніку
  3. Передпокій для вас
  4. Шафа-купе – як правильно вибрати
  5. Шафа-купе Основні поняття

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната