_

Перевозка мебели по Киеву и Украине!Это может быть интернет с оставленными отзывами пользователей услуги - перевозка мебели, техники, оборудования, личных вещей. Также люди прислушиваются к мнению тех, кто хоть раз заказывал грузоперевозки. Наш бесплатный совет – уточните у менеджера количество обслуживающего персонала, в данной сфере деятельности – это грузчики, и машин в автопарке компании.

946a5789

Матрац для вас

Автор: admin | Спальна кімната | 21 Жов 2000 08:15

Матрац для вас Головною кімнатою у вашій квартирі, звичайно ж, є спальня. Саме тут ви можете нарешті-то відпочити від денної суєти, спокійно виспатися. Однак для цього вам необхідна гарна ліжко. Даний вид меблів потрібно вибирати досить ретельно. Вона повинна не тільки підходити до інтер’єру кімнати за стилем і колірного рішення, але ще й мати відповідний розмір. Крім того, у ліжку повинен бути якісний матрац. Саме від нього в першу чергу залежить те, наскільки міцним буде ваш сон.

Матрац для вас →

Оформляємо інтерєр спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 20 Жов 2000 08:15

Оформляємо інтерєр спальні Думаю, що не відкрию секретів, сказавши, що інтер’єр в будинку – досить важлива річ. Адже гарний інтер’єр – це і краса, і функціональність і, найголовніше, затишок.

Ну а найважливішою кімнатою, з точки зору затишку, є, звичайно ж, спальня. Саме в спальні багато хто проводить більшу частину часу вдома. До того ж, в силу обставин, у деяких людей взагалі немає чіткого поділу кімнат на зони, тому що часто ми маємо не так багато кімнат, як хотілося б. Тому нерідко можна побачити вітальню, яка ближче до ночі перетворюється на спальню. Але це не скасовує вищесказаного, а скоріше, навпаки, ще більше говорить на його користь – адже чим більше функціоналу навантажено на кімнату – тим цінніше стає її атмосфера.

Оформляємо інтерєр спальні →

білизна, килим,

Дизайн інтерєру спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 19 Жов 2000 08:15

Дизайн інтерєру спальні Спальня є однією з головних кімнат будинку, і в той же час вона повинна бути відокремленої і прихованої від сторонніх очей. Тому багато людей вважають, що дизайн спальні не дуже важливий. Це величезна помилка! Досить згадати, що в спальні ми проводимо від третини до половини життя, оскільки ми там не тільки спимо, а, наприклад, розслабляємося у вихідні. Як же можна відпочивати, якщо дратує колір шпалер або форма ліжка?

Дизайн інтерєру спальні →

Спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 18 Жов 2000 08:15

“… Щоб не розчаруватися в покупці, краще випробувати її на місці.”

Спальні Спальні – це найбільш індивідуальні кімнати в будинку. І незалежно від віку власника (чи то дитина, підліток, дорослий чоловік) функція спальні не змінює значення – тут ми поринаємо в стан відпочинку і спокою. Не можна не відзначити те, що спальня підлягає меншого зносу, щодо “громадських” місць у будинку, тому вона може виглядати вишуканіше, включати найбільш витончені за колірною гамою і фактурі оздоблювальні матеріали, предмети індивідуального користування, аксесуари.

Але, не завжди вдається виділити кімнату “чисто під спальню”. Таким чином з’являються суміщені кімнати, наприклад: спальня – кабінет, спальня – дитяча, або спальня – вітальня …, що вимагає від домочадців ретельного планування використовуваної площі. У спальнях подвійного призначення і відведених для дітей, доцільно проводити обробні роботи і мебелізіровать кімнату з використанням компактних конструкцій міцних матеріалів з миється поверхнею. При цьому кімната повинна відповідати єдиному стилю.

Спальні →

Комод – данина моді чи необхідність

Автор: admin | Спальна кімната | 17 Жов 2000 08:15

Комод   данина моді чи необхідність Придбання комода – найпростіший спосіб нарешті розмістити дрібні речі, які зазвичай абсолютно нікуди прибрати. Високий або низький, широкий або вузький, з великим або маленьким кількістю ящиків. У кожному будинку комод знайде собі застосування. У вітальні він може стати баром, в спальні – місцем для зберігання особистих речей, у дитячій підійде для іграшок або одягу. Однак при виборі комода слід дотримуватися декількох важливих правил.

Комод – данина моді чи необхідність →

комод,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната