_

946a5789

Порівняння профілів пластикових вікон Veka

Автор: admin | Вікна | 06 Жов 2000 08:15

Основне завдання даного матеріалу – розповісти споживачам про те, за якими критеріями можна порівнювати віконні профілі ПВХ різних марок і виробників. Так як об’єктивні дослідження в цій області поки не проводилися, а значить, достовірних висновків ще немає, спробуємо створити хоча б прецедент, порівнявши дві моделі пластикових вікон одного виробника – VEKA.

Порівнюючи пластикові вікна, в першу чергу слід звернути увагу на віконні профілі ПВХ, які не тільки визначають видимі оку безпосередні характеристики вікна (зовнішній вигляд і колір), але і безпосередньо впливають на експлуатаційні властивості віконних конструкцій. Саме від профілю залежать здібності звуко-і теплоізоляції вікна, надійність його роботи і термін служби, міцність конструкції в цілому. Займемося порівнянням характеристик вікон ПВХ, що виробляються на базі двох популярних профільних систем Століття (VEKA) Euroline і Softline.

Порівняння профілів пластикових вікон Veka Аналіз рекомендується починати з візуального сприйняття. Визначальним параметром тут служить висота профілю по світловому прорізі. Профіль Veka Euroline має висоту рами 64мм, загальна висота рама + стулка дорівнює 113мм. Для профілю Veka Softline ці параметри становлять 67 і 118мм відповідно. При однаковому розмірі віконного отвору площа скління Veka Euroline більше за рахунок того, що скло вище і ширше на 6 мм для глухого вікна, і на 10мм для глухого вікна, а значить, і світловий простір своїх профільних систем буде неоднаковим.

З помітних оку особливостей вікон ПВХ враховуються також дизайн штапиків і щільність їх прилягання до стулки пластикового вікна і рамі, особливості дизайну профільної системи. Так як взяті для прикладу профільні системи Softline і Euroline випускаються одним виробником (Veka (Века)), то подібних відмінностей вони не мають. Якщо ж порівнянні піддаються віконні профілі різних брендів, ці особливості можуть бути дуже важливими.

Монтажна ширина профілю, звана в народі товщиною або шириною віконної рами, є дуже важливою характеристикою профільної системи. У тому випадку, якщо віконні конструкції вже встановлені, цей параметр не можна оцінити візуально. Чим ширше віконна рама, тим великою міцністю і стійкістю до температурних перепадів володіє профільна конструкція. Ширина профілю Veka Euroline становить 58мм, для Veka Softline цей показник дорівнює 70 мм. Зауважимо, що на опір профілю теплопередачі впливає не тільки його ширина, але й кількість повітряних камер, передбачене в профілі ПВХ. Для різних профільних систем число камер коливається від двох до семи. Пластиковий профіль Veka Softline має п’ять камер, у профілю Veka Euroline таких камер три.

характеристика,
  1. Поради по утепленню деревяних вікон
  2. Оформлення вікон
  3. Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки
  4. Результати для стулка
  5. Підбираємо штори

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната