_

946a5789

Офісний кабінет-трансформер – займає менше 1 квадратного метра площі

Автор: admin | Офісні меблі | 18 Вер 2000 08:15

Ексклюзивні меблі нової лінійки офісних меблів німецької фабрики Koenig + Neurath – це адекватна відповідь на сучасні вимоги ергономічного, економного, раціонального використання місця в офісі. Пересувний кабінет ST @ NDBY-OFFICE – мобільний автономне робоче місце, яке створює всю організаційну, а також технічну наповненість ергономічного автоматизованого сучасного кабінету. Це рішення може використовуватися як оперативна офісні меблі, як робочий кабінет топ-менеджера чи консультанта, або як мобільне робоче місце для будь-якого співробітника. Мобільний кабінет швидко і легко переміщається, встановлюється, складається. Кабінет виконаний з металів: сталі та алюмінію, і дерева. Розміри так само відповідають ергономіці робочого місця – 190×146x74 см – включають все, що необхідно для звичайних офісних бізнес-процесів.

Офісний кабінет трансформер   займає менше 1 квадратного метра площі

Мобільність і рухливість, сучасна і повна технічна оснащеність дозволяють встановити цю унікальну офісні меблі в будь-якому місці офісного приміщення – і так само легко перемістити, якщо виникне потреба. Виробництво мобільного кабінету включає широкий діапазон різних конфігурацій, відповідних будь-яким вимогам робочих ситуацій і процесів, по дизайну вписується в більшість варіантів офісних інтер’єрів. Так само співробітнику, який працює за цією офісної мобільною системою, пропонується дуже високий рівень секретності – робоче місце складається і замикається, що досить необхідно при використанні офісних просторів відкритого типу «open space».

Офісний кабінет-трансформер – займає менше 1 квадратного метра площі →

Робоче місце домосіда

Автор: admin | Офісні меблі | 17 Вер 2000 08:15

Приємне з корисним

Робоче місце домосіда Чим привабливо робоче місце будинку? Звична атмосфера домашнього затишку не тільки розслабляє, але і сприяє максимальній концентрації. А ще – створює необхідний емоційний настрій. Іноді творчої особистості потрібні такі умови праці, які недосяжні навіть у самої прогресивної конторі. Наприклад, є версія, що знаменита Агата Крісті воліла обмірковувати сюжетні лінії своїх детективів, лежачи у ванні і ласуючи яблуками. Навряд чи це можливо в офісі. Природно, якщо намагатися організувати своє робоче місце в одній кімнаті з телевізором, люлькою немовляти і щасливим володарем реактивного пилососа, можуть виникнути роблеми. Адже ізоляція робочого місця – важлива умова для роботи як у власному будинку, так і поза ним.

Задумавши обладнати в себе в будинку комп’ютеризований робочий куточок, ми найчастіше звертаємо увагу лише безпосередньо на комп’ютер. Питання «Куди поставити?» Вирішується, як правило, наспіх: аби був який-небудь стіл. Але домашній комп’ютер купують не «для меблів». Більшість користувачів проводять за ним багато часу. Півроку інтенсивної праці, і людина заробляє хронічну головний біль, псує поставу, зір. Тут вже не до творчого настрою. Медики, посилаючись на результати сумної статистики захворювань, уже давно повторюють про те, що робоче місце, оснащене комп’ютером, має потребу в особливій організації. У чому вона може виявлятися в домашніх умовах?

Робоче місце домосіда →

працю,

Сучасні офісні меблі

Автор: admin | Офісні меблі | 16 Вер 2000 08:15

Сучасні офісні меблі У середині вісімнадцятого сторіччя в європейському виробництві настав переломний момент, названий поділом праці. З тих пір все більшого поширення набула офісна робота, для людей, що займалися переважно документами, тоді було поширена назва “контора”, однак суть від цього не змінюється. Були люди, яким були потрібні зручні крісла, столи, шафки для зберігання документів, картотеки і багато іншого. Своєрідні прабатьки офісних меблів існували набагато раніше у вигляді конторок, секретерів і тому подібних виробів, проте переважна більшість таких меблів належало багатої знаті і використовувалося тільки для особистих потреб. З появою перших офісних професій необхідність у цій офісних меблів ставала все більш гострою. Завдяки цьому багаті різьбленням і прикрашені цінною деревиною секретери поступилися місцем більш простим, але не менш функціональним столів, які протягом десятиліть модернізувалися, пристосовувалися під зростаючу кількість офісів і потреби працівників.

Сучасні офісні меблі →

поширення, шафка,

Оригінальний дизайн офісу

Автор: admin | Офісні меблі | 15 Вер 2000 08:15

Кожен далекоглядний керівник прагне забезпечити своїм співробітникам гідні умови для ефективної роботи, включаючи відповідає сучасним вимогам дизайн офісу. Що ж в першу чергу необхідно, щоб дизайн офісу був гідно оцінений персоналом та відвідувачами? Зручні меблі, комфортне освітлення, відповідна ситуації колірна гамма і елементи дизайну. А щоб максимально використовувати можливості приміщення рекомендується прислухатися до порад фахівців з фен-шуй.

Роль меблів в дизайні офісів

Давно минули ті часи, коли у кожного співробітника був особистий стіл, стілець і можливо ще стілець для відвідувачів. На зміну такій обстановці прийшла багатофункціональні меблі, яка робить вирішальний вплив на дизайн офісу. Тут варто відзначити кілька явних переваг: – завдяки використанню багатофункціональної модульних меблів можна для кожного співробітника настроїти робоче місце відповідно до його потребами; – при необхідності подібну меблі можна швидко і легко переставити, кардинально змінивши дизайн офісу; – багатофункціональні меблі не просто заощаджує місце, а з її допомогою можна раціонально організувати простір в приміщенні будь-якої конфігурації.

Роль рослин у дизайні офісів

Коли в приміщенні є живі зелені рослини, то дихається легше, та й очі відпочивають. Крім того, офісні рослини можна ефективно використовувати для зонування простору. Наприклад, якщо поставити столик і легкі крісла, відокремивши їх великими рослинами від решти офісу, то вийшов острівець можна використовувати для бесіди з клієнтами або короткого відпочинку співробітників. Пишні квітучі рослини чудово «оживляють» нудні кути і простінки. Ліани на стелажах візуально розмежовують офіс на різні відділи. Звичайно, при розведенні рослин потрібно дотримуватися системи, вибирати гармоніює з дизайном м офісу кашпо й горщики, а також уникати викликають алергію квітів. Для розведення в офісних умовах добре підходять великі пальми, кавові і лимонні дерева, монстери, юки, драцени, фікуси, а також бегонії, аспарагуси, хлорофітум і рослини із сімейства ліан.

Оригінальний дизайн офісу →

Кабінет керівника

Автор: admin | Офісні меблі | 14 Вер 2000 08:15

Кабінет керівника Кабінет керівника – найважливіша частина офісу будь-якої організації. Крім прийняття рішень, тут проводять переговори з діловими партнерами, укладають договори. Тому дизайн кабінету повинен бути продуманий до дрібниць, починаючи вибору стилю меблів і закінчуючи її розстановкою. У першу чергу, саме дизайном відрізняється меблі в кабінеті керівника від решти всіх меблів офісу.

Кабінет керівника →

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната