_
надписи на обручальных кольцахПользуются спросом гравировки не только текстовые, но и декоративные. В этом случае на золотой поверхности кольца появляется изображение или орнамент, который выбрали молодые. Кольца при этом становятся неповторимыми, персональными, но не ставят клиентов перед нелегким выбором любовного девиза всей их дальнейшей жизни.

Шкіряні меблі за і проти

Автор: admin | Інші меблі | 25 Жов 2000 08:15

Шкіряні меблі за і проти Що б ми робили без крісел і диванів, особливо тепер, коли стиль життя стає все більш жорстким і суворим! У їх обіймах ми можемо розслабитися і відпочити від метушні дня, послухати музику або помріяти в тиші. Улюблений диван, як правило, – це щось більше для нас, чим просто предмет інтер’єру: він стає рідним і близьким, символізуючи тепло і затишок домашнього вогнища. Але, щоб залишатися таким довгий час, він повинен відповідати принаймні трьом критеріям: бути м’яким, не вигоряти і легко чиститися.
І ось тут нас підстерігає проблема. Як виконати всі ці умови, не піддаючи небезпеці своє здоров’я і навколишнє середовище? Адже тільки завдяки спеціальній хімічній обробці меблева оббивка не засолюється і не вигоряє. І чи можна взагалі оббивний матеріал рахувати по праву натуральним, якщо зроблений він з шерсті або бавовни без домішки синтетики? А шкіряні дивани і крісла – чи так вже вони безпечні? Отже, на чому ж ми з вами все-таки сидимо?
Почнемо з шкіри. Це продукт тваринного походження. Тільки на цьому вся його натуральність закінчується – і не вірте рекламі, що затверджує зворотне. Перш, ніж шкіра стане оббивкою дивана або крісла, вона повинна пройти інтенсивну, переважно хімічну обробку. Без такої обробки, званої дубленням, шкіряна оббивка довго не прослужить – незабаром вона просто почне гнити.
В якості основного дубильного речовини виступають різні з’єднання хрому. Вони глибоко проникають в структуру шкіри і залишаються в ній назавжди, не виділяючись в атмосферу і, таким чином, до пори до часу не наносячи шкоди людині. Але екологічну безпеку якого-небудь продукту або виробу слід розглядати з різних сторін: нешкідливим повинно бути не тільки його використання, але також виробництво і утилізація. А з хромованою шкірою тут якраз не все благополучно.
Так що саме час згадати про досвід попередніх поколінь, старовинний, екологічно чистий спосіб обробки шкіри – дублення рослинними екстрактами.
Меблі, виготовлені з матеріалів, що не містять шкідливих речовин, пропонують своїм клієнтам, як правило, лише деякі, найбільш крупні фірми: у Франції це «Ligne Roset», у Німеччині – «Rolf Benz», «Bruhl & Sippold», «Wк» і «deSede».
Деякі фірми застосовують сьогодні дубильні розчини, по жані екстракцією тільки листя і плодів дерев, що не завдає шкоди зеленим насадженням. На думку фахівців, відпрацьований дубильний розчин рослинного походження не токсичний і практично не представляє небезпеки для навколишнього середовища. При цьому багато виробників меблів, наприклад німецькі фірми «Bruhl & Sippold» і «deSede», починають цінувати переваги шкіри, обробленої екологічно чистим способом, вважаючи, що за якістю вона майже не поступається хромованою і відрізняється від останньої лише декілька нижчою світлостійкістю. А їх співвітчизниця, фірма «Wasa», взагалі повністю відмовилася в своєму виробництві від хромованої сировини.

  1. Мякі меблі – як правильно вибрати
  2. Мякі меблі для офісу
  3. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Садові меблі – відпочинок з комфортом

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната