_

946a5789

Шкіряні меблі за і проти

Автор: admin | Інші меблі | 25 Жов 2000 08:15

Шкіряні меблі за і проти Що б ми робили без крісел і диванів, особливо тепер, коли стиль життя стає все більш жорстким і суворим! У їх обіймах ми можемо розслабитися і відпочити від метушні дня, послухати музику або помріяти в тиші. Улюблений диван, як правило, – це щось більше для нас, чим просто предмет інтер’єру: він стає рідним і близьким, символізуючи тепло і затишок домашнього вогнища. Але, щоб залишатися таким довгий час, він повинен відповідати принаймні трьом критеріям: бути м’яким, не вигоряти і легко чиститися.
І ось тут нас підстерігає проблема. Як виконати всі ці умови, не піддаючи небезпеці своє здоров’я і навколишнє середовище? Адже тільки завдяки спеціальній хімічній обробці меблева оббивка не засолюється і не вигоряє. І чи можна взагалі оббивний матеріал рахувати по праву натуральним, якщо зроблений він з шерсті або бавовни без домішки синтетики? А шкіряні дивани і крісла – чи так вже вони безпечні? Отже, на чому ж ми з вами все-таки сидимо?
Почнемо з шкіри. Це продукт тваринного походження. Тільки на цьому вся його натуральність закінчується – і не вірте рекламі, що затверджує зворотне. Перш, ніж шкіра стане оббивкою дивана або крісла, вона повинна пройти інтенсивну, переважно хімічну обробку. Без такої обробки, званої дубленням, шкіряна оббивка довго не прослужить – незабаром вона просто почне гнити.
В якості основного дубильного речовини виступають різні з’єднання хрому. Вони глибоко проникають в структуру шкіри і залишаються в ній назавжди, не виділяючись в атмосферу і, таким чином, до пори до часу не наносячи шкоди людині. Але екологічну безпеку якого-небудь продукту або виробу слід розглядати з різних сторін: нешкідливим повинно бути не тільки його використання, але також виробництво і утилізація. А з хромованою шкірою тут якраз не все благополучно.
Так що саме час згадати про досвід попередніх поколінь, старовинний, екологічно чистий спосіб обробки шкіри – дублення рослинними екстрактами.
Меблі, виготовлені з матеріалів, що не містять шкідливих речовин, пропонують своїм клієнтам, як правило, лише деякі, найбільш крупні фірми: у Франції це «Ligne Roset», у Німеччині – «Rolf Benz», «Bruhl & Sippold», «Wк» і «deSede».
Деякі фірми застосовують сьогодні дубильні розчини, по жані екстракцією тільки листя і плодів дерев, що не завдає шкоди зеленим насадженням. На думку фахівців, відпрацьований дубильний розчин рослинного походження не токсичний і практично не представляє небезпеки для навколишнього середовища. При цьому багато виробників меблів, наприклад німецькі фірми «Bruhl & Sippold» і «deSede», починають цінувати переваги шкіри, обробленої екологічно чистим способом, вважаючи, що за якістю вона майже не поступається хромованою і відрізняється від останньої лише декілька нижчою світлостійкістю. А їх співвітчизниця, фірма «Wasa», взагалі повністю відмовилася в своєму виробництві від хромованої сировини.

  1. Мякі меблі – як правильно вибрати
  2. Мякі меблі для офісу
  3. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Садові меблі – відпочинок з комфортом

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната