_

946a5789

Переваги засклених лоджій і балконів

Автор: admin | Загальне | 03 Жов 2000 08:15

Переваги засклених лоджій і балконів Як зробити зі звичайного балкона або лоджії традиційної затишну і теплу веранду. Звичайно ж, для початку потрібно склити цю ділянку, щоб бруд, пил і шум з вулиці не заважали займатися подальшим облаштуванням.

Що дає скління? У першу чергу, звичайно ж, створює додатковий захист від шумів, забруднення і атмосферних опадів. Грамотно засклені балкон або лоджія не пропускають всередину вологу, створюють додаткову шумоізоляцію, допомагають краще зберегти тепло.

Відповідаючи під час свого виступу на запитання «А що зберігається в нашої людини на балконі», один з російських естрадних артистів цілком справедливо сказав «Все!». І щоб це «все» перебувало в цілості тривалий час, звичайно ж, краще зберігати рідко використовувані речі на заскленій лоджії або балконі. За таких умов надісланий велосипед не піддасться корозії, друковані видання або тканини не відволожаться. Також там можна в холодну пору року зберігати і продукти харчування, оскільки температура повітря, так чи інакше, буде значно нижче, ніж у житлових приміщеннях.

У наші дні багато людей облаштовують на заскленій лоджії справжні комфортабельні веранди, обробляючи поверхні, наприклад, деревом, розставляючи стільці, монтуючи невеликий столик. У прохолодну пору на такий «веранді» можна посидіти за чашкою гарячої кави, а влітку влаштувати прийом нечисленних гостей, пообідати з сім’єю або зайнятися будь-яким іншим приємною справою, перебуваючи у себе вдома і одночасно насолоджуючись свіжим повітрям і теплим сонцем.

Розрізняють декілька типів скління, всі вони відрізняються за якістю, вартості і використовуваних матеріалів. До першого типу можна віднести традиційне скління лоджій (балконів, веранд приватних будинків). Тут застосовуються звичайне скло і рами, які можуть бути виготовлені з пластику, дерева або металу. Це найбільш економічний варіант, однак, він не дає повноцінного ефекту, гірше утримує тепло, не забезпечує належний захист від пилу і вологи. Тому останнім часом все більшу популярність завойовує так зване «евроостекленіе», куди, крім безпосередньої установки конструкцій та склопакетів, входять також додаткові роботи по гідро-, шумо-і теплоізоляції приміщення. Завдяки цьому лоджія практично стає продовженням кімнати, розширюється житловий простір, і, незважаючи на те, що цей варіант вимагає великих вкладень, кінцевий результат того вартий.

Зрозуміло, можна використовувати лише склопакети, щоб упорядкувати балкон або лоджію, не витрачаючи час, сили і кошти на інші роботи. У будь-якому випадку і цей варіант гарантує значне зниження рівня шумів, не кажучи вже про те, що склопакети – це зручно, гігієнічно і стильно.

веранда, засклення, лоджія,
  1. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната