_

946a5789

Спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 18 Жов 2000 08:15

“… Щоб не розчаруватися в покупці, краще випробувати її на місці.”

Спальні Спальні – це найбільш індивідуальні кімнати в будинку. І незалежно від віку власника (чи то дитина, підліток, дорослий чоловік) функція спальні не змінює значення – тут ми поринаємо в стан відпочинку і спокою. Не можна не відзначити те, що спальня підлягає меншого зносу, щодо “громадських” місць у будинку, тому вона може виглядати вишуканіше, включати найбільш витончені за колірною гамою і фактурі оздоблювальні матеріали, предмети індивідуального користування, аксесуари.

Але, не завжди вдається виділити кімнату “чисто під спальню”. Таким чином з’являються суміщені кімнати, наприклад: спальня – кабінет, спальня – дитяча, або спальня – вітальня …, що вимагає від домочадців ретельного планування використовуваної площі. У спальнях подвійного призначення і відведених для дітей, доцільно проводити обробні роботи і мебелізіровать кімнату з використанням компактних конструкцій міцних матеріалів з миється поверхнею. При цьому кімната повинна відповідати єдиному стилю.

Але, що в спальні є невід’ємною частиною, – як на кухні вогонь, – це, звичайно, ліжко. Перш за все вона повинна відповідати вашим критеріям і параметрам кімнати, бути зручною і “здоровою”. Саме жорсткість матраца визначає норму вимог того, кому на ньому належить спати. Наприклад, для дитячого ліжечка він повинен бути достатньо твердим, що обумовлено рухливістю і становленням хребта. Якщо розглядати варіант спальні подвійного призначення, ви зупините свій вибір на дивані-ліжка. Його складаний варіант може підійти для випадкових гостей, але не для того, щоб самим спати на ньому кожну ніч. Найкращим варіантом у цьому випадку є наявність у дивана якісного матраца на жорстким рамі, який разом з нею може забиратися всередину нього. Можливо, у “наших” людей не склалася традиція випробувати ліжко перед покупкою, але це цілком не зайва. Щоб не розчаруватися в покупці, краще випробувати її на місці. Прямо в магазині зніміть взуття (попередньо запитавши дозвіл), ляжте на ліжко на весь зріст. Якщо ліжко призначена для двох, розсудливим буде спільно оцінити зручність і якість покупки, пролежавши на ліжку хоча б кілька хвилин.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Меблі для спальні
  3. Спальня поради фен-шуй
  4. Оформляємо інтерєр спальні
  5. Як правильно вибрати меблі Набори

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната