_

946a5789

Кухонні гарнітури

Автор: admin | Кухонні меблі | 23 Сер 2000 08:15

Кухонні гарнітури Вибір «кухонь» у наш час справді величезний. Проте вибрати меблі, що підходять саме для вашої кухні, дуже складно. При цьому необхідно врахувати як розміри і планування самої кухні, так і загальне стильове рішення всього житла.
Ще кілька років тому «дорогими кухнями” називалися гарнітури в класичному стилі з масиву деревини з великою кількістю шафок, полиць, дверець і великою кількістю декоративних елементів. Зараз за ті ж (а часом і Більші) гроші багато хто віддає перевагу кухонні меблі в стилі модерн з елементами мінімалізму і техно стилю. Цей напрямок у моді характеризує функціональність і практично повна відсутність прикрас. На перший план виходить не краса меблів, а зручність користування нею. Кухонний гарнітур звичайно складається з елементів-модулів. Можна набрати потрібну кількість різноманітних модулів і самому стати дизайнером своєї кухні. Крім того, можна скористатися одним з готових варіантів кухонь, пропонованих у меблевому салоні, або зробити індивідуальне замовлення. Деякі фірми пропонують також послуги з точної підгонки розмірів окремих модулів під конкретне приміщення.

При плануванні кухні необхідно враховувати її форму і розмір. У просторих приміщеннях можливі будь-які варіанти компонування елементів: острівна, півострівна, П-образна, кутова, двостороння, лінійна, а також нефіксована, або вільна.
«Островом» у кухні стає плита або мийка з робочими поверхнями навколо. «Півостровом» зазвичай є обідній або обробний столик. При розстановці меблів по периметру стін (у вигляді літери «П» або «Г») у центрі приміщення або, відповідно, у протилежному куті утвориться простір для обідньої зони. П-подібне планування, як правило, найдорожча, тому що тут не обійтися без великої кількості компонентів, таких, як кутові шафи, «каруселі», ширми і т.п. У невеликих квадратних кухнях звичайно застосовується двостороння компонування елементів – уздовж протилежних стін або кутом. Кутова планування найбільше поширена в сучасних квартирах і будинках.

У маленьких приміщеннях звичайно доводиться ставити всі модулі кухонного гарнітура уздовж однієї стіни (однобічна, або лінійне планування). Вільна, або нефіксована розстановка елементів – нове віяння в кухонній моді. Багато предметів обстановки обзаводяться колесами і можуть пересуватися з місця на місце. У сучасній кухні зазвичай присутній хоча б один «мобільний» елемент, наприклад, обробний або столик сервіровки.

При покупці кухонного гарнітура необхідно враховувати взаєморозташування різних модулів. Так, плиту й мийку краще розташувати на деякій відстані один від одного, розділивши робочою поверхнею.

  1. Дизайн кухні – красиво і зручно
  2. Меблі для кухні в стилі хай-тек
  3. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  4. Як зробити кухню красивою
  5. Відкрите планування сучасних кухонь

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната