_

946a5789

Двері – як правильно вибрати

Автор: admin | Інші меблі | 19 Лис 2000 08:15

Двері   як правильно вибрати Будинок без дверей – не будинок. Двері – це певний символ затишку та тепла, а іноді і входження в нове життя. Будь-який навіть самий гарний будинок не може мати завершений вигляд поки в ньому не будуть встановлені всі двері. До цього елементу інтер’єру пред’являються особливі вимоги: вхідні двері повинні захищати житло від нежданих гостей, володіти звуко-і теплоізоляцією, міжкімнатні двері здатні розділити і грамотно зонувати простір, вирішити проблему невдалого планування або навіть кардинально перетворити кімнату за рахунок внесення незвичайних деталей.

Сьогодні купити хорошу якісну двері нескладно, але багато хто продовжує задаватися питанням: як правильно вибрати двері? Вся справа в тому, що спочатку потрібно визначитися, що ви хочете сказати собі і оточуючим цими самими дверима. Адже навіть незначна деталь інтер’єру має свої особливі риси, що підкреслюють неординарність характеру і художній смак господаря будинку. Точно так само і двері можуть розповісти, наприклад, про достаток, респектабельності, традиціях і відносини в родині. Красиві двері з масиву цінних порід дерева свідчать про високий статус власника будинку, елегантні алюмінієві двері – про прагнення відповідати часу. Наявність скляних вставок підкреслює відкритість і прозорість відносин, абсолютно закриті двері говорять про те, що в будинку цінується індивідуальність кожного члена сім’ї. Тому вибирати потрібно те, що буде максимально відповідати саме вашим внутрішнім потребам. Вибір дверей досить відповідальний крок, якщо, наприклад, меблі можна легко поміняти в будь-який момент, то підібрати і встановити нові двері набагато складніше.

У теперішній час при виробництві дверей використовують останні досягнення технологічного процесу і новітні будівельні матеріали. Найдорожчими є двері, короби яких виготовляють з клеєної деревини або волокнистого матеріалу МДФ. Лиштви до таких дверей роблять з фанери або того ж МДФ, а ось лицьова поверхня двері відбувається шпоною різних порід дерева, наприклад, дуба, черешні, горіха, червоного дерева або забарвлюється в різні кольори.

Якщо говорити про двері середньої цінової категорії, то тут значно більше варіантів їх обробки. Такі двері виглядає ефектніше завдяки застосуванню фігурних штапиків, хитромудрих декоративних деталей, опуклих фільонок і шпону благородних порід деревини.

Але особливо високо цінуються міжкімнатні та вхідні двері з масиву цінних порід дерев. Спеціально підібрана і оброблена деревина роблять ці двері якісної і практичною, крім того, природна краса і благородство дерева дозволяють привнести в декор особливий шарм і вишуканість. Встановивши вхідні або міжкімнатні двері з масиву дуба або вільхи, Ви створите в будинку атмосферу затишку та добра.

масив,
  1. Вибираємо двері
  2. Поради щодо вибору дверей
  3. Шафа-купе – як правильно вибрати
  4. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  5. Як правильно вибрати меблі Набори

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната