_

Инструмент Wolfcraft (094) 927-20-37Штаб-квартира компании располагается в коммуне Кемпених в горном массиве Айфель. Производство wolfcraft в основном сосредоточенно на собственных заводах в городах Вайберн (Австрия) и Мале Дворники (Словакия).

все есть в наличии лучшие тканевые ролеты на окна недорого - защита ваших окон 946a5789

Догляд за меблями

Автор: admin | Поради | 05 Вер 2000 08:15

Догляд за меблями Процес був довгим і болісним. Або швидким і захоплюючим. І в тому і в іншому випадку вибір зроблений, і Ваша мрія здійснилася – старий, згорблений під тягарем прожитих років диван відправлений на заслужений спокій, а на його місці запанував новий, одягнений за останньою модою елегантний красень. Як витончені лінії його царственої постави, як прекрасний його з такою працею підібраний наряд. А як органічно вписався він у Ваш інтер’єр, надавши йому закінчений вигляд і частинку Вашої душі!

Напевно, кожна жінка, що любить затишок і вміє піклуватися про оздоблення домашнього вогнища, хоч раз в житті проходила через цю процедуру – вибір м’яких меблів, а значить і оббивки для нього. Але як часто ми забуваємо, що догляд за диваном починається не після появи плям і забруднень, а безпосередньо в процесі вибору оббивної тканини в меблевому салоні.

Хочеться сподіватися, що менеджер меблевого салону зуміє задовольнити Ваш інтерес і докладно розповість, як правильно доглядати за тканиною, щоб і через енну кількість років Ваш диван або крісло продовжували б радувати Вас так само, як у день покупки. Але могло статися інакше – Ви просто забули про це або не надали особливого значення. Як бути? Не біда, спробуємо розібратися разом.

На сьогоднішній день оббивні матеріали настільки різноманітні, діапазон застосовуваних оздоблень тканин так широкий, пропоновані для очищення кошти такі численні, що тільки повна інформація може гарантувати гарний догляд за тканиною. Тому варто дуже уважно ознайомитися зі складом тканини, символами догляду, кодами з очищення та рекомендацій виробника. Все це повинне бути присутнім у паспорті якості, що додається до дивана. Варто відразу зазначити, що дорога якісна тканина вимагає відповідного ставлення до себе. Тривалість використання оббивки є частиною ціни, а належний догляд – платою за можливість продовжити молодість вашої меблів. І це не дивно. Погодьтеся, нерозумно було б намагатися полоскати костюм від Cerutti за кілька тисяч доларів в пральній машині, а навороченную цифрову відеокамеру віддати в лагодження сусідові – “майстрові на всі руки”. Тому не варто дивуватися, якщо на стильною дорогою оббивці, так сподобалася Вашому серцю, ви виявите один-єдиний значок – суха хімчистка. Це означає лише одне – при правильному до себе відношенні дана тканина буде радувати вас своєю красою і неповторністю довгі роки.

забруднення,
  1. Вогнезахист тканин і килимових покриттів для мяких меблів
  2. Спеціальні меблі – посібник з вибору
  3. Шкіряні меблі за і проти
  4. Оббивка меблів з натуральної шкіри – не все так просто
  5. Поради щодо вибору меблів для готелю

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната