_

946a5789

Дизайн інтерєру спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 19 Жов 2000 08:15

Дизайн інтерєру спальні Спальня є однією з головних кімнат будинку, і в той же час вона повинна бути відокремленої і прихованої від сторонніх очей. Тому багато людей вважають, що дизайн спальні не дуже важливий. Це величезна помилка! Досить згадати, що в спальні ми проводимо від третини до половини життя, оскільки ми там не тільки спимо, а, наприклад, розслабляємося у вихідні. Як же можна відпочивати, якщо дратує колір шпалер або форма ліжка?

Щоб сон був міцним, а відпочинок повноцінним, потрібно не так вже й багато – правильно вибрати дизайн інтер’єру, в тому числі зручні меблі і приємну колірну гаму. Також важливий свіже повітря, що забезпечує гарне провітрювання та озеленення спальні. Корисно прислухатися до порад фахівців з фен-шуй.

Необхідні меблі в спальні

Вибір меблів для спальні може відрізнятися, але в будь-якому випадку головна роль відводиться ліжка. У залежності від величини кімнати і звичок її мешканців ліжко може бути менше або більше, вище або нижче, розкішніше або простіше. Наприклад, ті, хто вибирають японський дизайн інтер’єру спальні, готові відмовитися від звичних для нас ліжок, замінивши їх низькими кушетками. Поряд з ліжком зручно помістити столик або тумбочку. У спальні необхідне дзеркальне трюмо або велике дзеркало на стіні.

Щоб легко було підтримувати звичний порядок, без комода не обійтися. В останні роки все частіше дизайн спальні облагороджують комоди з безліччю ящиків, де легко знаходиться місце і для простирадлом, і для всіх необхідних дрібниць.

Якщо в квартирі не передбачена окрема гардеробна, то в спальні потрібен корпусних шафа для одягу. Зараз все популярнішим стає вбудовані меблі, яка дозволяє ефективно використовувати навіть незручні кути, а заодно поліпшувати дизайн інтер’єру.

Роль правильного підбору колірної гамми для оформлення спальні

Колірне сприйняття робить величезний вплив на наш настрій, емоції і навіть ставлення до життя. Якщо спальня маленька, то стіни повинні бути світлими, нейтральних або холодних відтінків. Якщо, навпаки, приміщення велике, то теплі гами відтінків додадуть затишку в дизайн спальні.

Якщо меблі для спальні має яскраві відтінки, а на стінах розвішані привертають увагу елементи дизайну, то шпалери краще вибирати нейтральних кольорів. Добре підходять бежеві або сірі шпалери з дрібним малюнком або взагалі без нього. Тоді дизайн інтер’єру спальні не буде «тиснути», а меблі постане у всій своїй красі. Коли меблі здається нудною, то дизайн спальні можна оживити яскравими шпалерами і живими квітами.

  1. Меблі для спальні
  2. Світловий дизайн інтерєру
  3. Спальні
  4. Оформляємо інтерєр спальні
  5. Оригінальний дизайн офісу

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната