Представительство интересов в суде Саратов Ведение дел в суде юристом и адвокатом. Адвокат, юрист по представлению интересов в суде.

_

946a5789

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 06 Гру 2000 08:15

Вибираємо компютерний стіл Комп’ютерні столи – один з видів робочих столів, які можуть розміщатися як в офісі, так і вдома. У принципі, придбаний комп’ютер можна розташувати де-небудь в кутку, на кухні, або на простому столі. Однак, після деякого часу, проведеного за монітором, Ви помічаєте, що очі втомлюються, шия і спина «ниють», ноги заважають. Дискети, папери, диски та інші потрібні речі, які потрібні при роботі з комп’ютером, нікуди покласти, і вони безладно валяються навколо. Заважає вартий поруч принтер, а сканер взагалі нікуди не поміщається. Досить великий час за комп’ютером проводять діти. Природно, що їх «зручна» поза за монітором не принесе їм ніякої користі. Про їх поставу і зір потрібно подбати заздалегідь.

Кращим рішенням для розміщення Вашого комп’ютера і супутньої йому оргтехніки буде комп’ютерний стіл.

Сучасні комп’ютерні столи займають мінімум місця, поставити Ви можете їх там, де Вам зручно. Стіл вміщатиме всі необхідні для роботи з комп’ютером речі. Потрібно тільки вибрати відповідну модель.

Вибираємо компютерний стіл →

монітор, оргтехніка, полку,

Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи

Автор: admin | Офісні меблі | 11 Вер 2000 08:15

Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи Прогрес йде семимильними кроками: 30 років тому ми і уявити собі не могли, що габаритні “шафи” в лабораторіях НДІ модернізуються в елегантні сучасні комп’ютери, які нарівні з телевізором і магнітофоном будуть представлені практично в кожному будинку. В кінці 20-го століття світ дізнався про Інтернет, і вже дуже скоро глобальна мережа стала ще однією “точкою опори” для людства: у переносному сенсі – як унікальне джерело для пошуку та обміну інформацією; у прямому – як вагома причина просиджування “п’ятою точкою “на стільці перед тьмяно мерехтливим монітором.

Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи →

клавіатура, монітор,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната