_

946a5789

Поради щодо вибору шафи-купе

Автор: admin | Поради | 07 Вер 2000 08:15

Поради щодо вибору шафи купе Шафі-купе – це відмінне рішення практично для кожної квартири. Він може бути встановлений де завгодно: у коридорі, спальні, дитячої або навіть у вітальні. Шафа-купе зручний тим, що його можна вбудувати в будь-який простір, а двері на напрямних рейках дозволяють легко відкривати його навіть в самих обмежених умовах. Однак мова сьогодні піде не про переваги шаф-купе, вони і так всім відомі, а про те, як їх правильно вибрати. Адже якщо ви зважилися на таку серйозну покупку, а шафа-купе коштує зовсім не дешево, то підійти до вибору слід серйозно. Найважливіше – знайти хорошого виробника. Тут є кілька варіантів. Можна звернутися в широко відомі компанії, які давно працюють на цьому ринку. Якість вам гарантовано.

Поради щодо вибору шафи-купе →

відсік,

Поради щодо оформлення офісу

Автор: admin | Поради | 06 Вер 2000 08:15

Поради щодо оформлення офісу Дизайнерська думка ні секунди не стоїть на місці, розробляючи всілякі варіанти дизайну офісів. Найбільш високі вимоги пред’являються до престижного зовнішнього вигляду, функціональності, безпеки, економічності кожного приміщення і організації в цілому.

Поради щодо оформлення офісу →

розміщення,

Догляд за меблями

Автор: admin | Поради | 05 Вер 2000 08:15

Догляд за меблями Процес був довгим і болісним. Або швидким і захоплюючим. І в тому і в іншому випадку вибір зроблений, і Ваша мрія здійснилася – старий, згорблений під тягарем прожитих років диван відправлений на заслужений спокій, а на його місці запанував новий, одягнений за останньою модою елегантний красень. Як витончені лінії його царственої постави, як прекрасний його з такою працею підібраний наряд. А як органічно вписався він у Ваш інтер’єр, надавши йому закінчений вигляд і частинку Вашої душі!

Догляд за меблями →

забруднення,

Як зробити кухню красивою

Автор: admin | Поради | 04 Вер 2000 08:15

Як зробити кухню красивою Кухня – одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо чимало часу, тому в кухні все повинно бути зручно і раціонально.

Перш ніж відправитися купувати що придивилася вам кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні їх треба обов’язково врахувати і максимально використовувати.

Стиль вашої кухні може бути будь-яким – від класики до модерну. Однак чим експресивніше вид кухні і авангарднєє її дизайн, тим більше у неї шансів швидко вийти з моди.

Як зробити кухню красивою →

Поради по утепленню деревяних вікон

Автор: admin | Поради | 03 Вер 2000 08:15

Поради по утепленню деревяних вікон Не дивлячись на те, що пластикові вікна зайняли міцне місце на ринку СНД, звичайні дерев’яні вікна, як і раніше користуються попитом серед населення. Головними достоїнствами дерев’яних вікон в порівнянні з пластиком є їх прекрасні екологічні характеристики. Однак, з похолоданнями і приходом зими, дерев’яні вікна починають пропускати холод. Не можна не відзначити, що ремонт пластикових вікон в багатьох випадках виявляється дорожче аналогічних робіт з вікнами дерев’яними.

Поради по утепленню деревяних вікон →

стулка, утеплення, утеплювач,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната